19 Certate LT 4000D-C (10407-840)

Виробник: DAIWA
Код товару: 10407-840
Наявність: На складі

  • 22 099.00грн


Стислі характеристики
Серія 19 Certate LT
Типорозмір 4000
Передавальні числа 5.2:1
Тип Фрикціону Передний
Підшипники 10 шт.
Всі характеристики


Котушка Daiwa 19 Certate LT 4000D-C
Вага: 235 гр. Кількість підшипників: 10 CRBB, Лесоёмкость: mono 150 м. / 0.37 мм. Передавальне число: 5.2: 1 Намотка волосіні за 1 оборот: 82 см. Навантаження на фрикціон: 12 кг. Компактний корпус розмірі 3000 шпуля розмірі 4000


- LT (Light & Tough)
- Rigid one-piece aluminum body
- MAGSEALED® body construction
- 10 "CRBB®" ball bearings
- ZAION® AIR ROTOR®
- CNC cut aluminum TOUGH DIGIGEAR®
- ATD™ drag system
- Infinite Anti-Reverse®
- Cross Wrap™ system
- ABS® longcast spool
- AIR BAIL®
- Twist Buster® II line roller
- Made in Japan

Нова рама «Monocoque Body» з алюмінію і стильний дизайн від «Concept LT» - ось нова вишукана і чітка версія легендарної версії Certate 2019! Легше, компактніше і точніше, технологічне майстерність досягнуте інженерами Daiwa, народжує продукт перевершує всі очікування рибалок щодо нових відчуттів.
Котушка легка і потужна. Хіба це не кінцеве бажання будь-якого ентузіаста риболовлі? Ця концепція LT переопределяе дизайн Certate, забезпечуючи зниження ваги кожного компонента. Ідея інженерів Daiwa Japan полягала в тому, щоб створити кращу «Формулу 1», подолавши компроміс між легкістю і довговічністю.
Конструкція Monocoque має алюмінієву раму, яка здатна витримувати скручування і згин, а також покращувати і оптимізувати внутрішній простір для механізму управління. З економією місця досягнутої в апаратних засобах, розмір системи передачі щодо обсягу рами було розширено до технічних меж. Шестерня більшого діаметра тепер займає 85% від загального простору рами Monocoque. Ця технологія максимізує переваги концепції LT, з точки зору збільшення потужності і зменшення ваги. Certate LT 2019 має алюмінієвий корпус з високою точністю обробки і великим терміном служби.
TOUGH DIGIGEAR технологія забезпечує підвищену обертальну і тривалу плавність ходу. Удачи з перших поворотів ручки. Як тільки ви доторкнетеся до ручки пучкою, ротор починає обертатися. Шестерні Digigear виготовлені методом холодного кування і високоточної різки з ЧПУ. Ця техніка забезпечить дуже тихе обертання.
Рибалки зіштовхуються з морськими елементами, бризками солоної води і іншими корозійними середовищами, вимагають підтримки продуктивності котушки при будь-яких обставинах. Герметичність обертається конструкції, такий як ротор, є проблемою, яку Daiwa ставила в 2010 році і оптимізує з року в рік. Для ущільнення обертової конструкції - ротора - щодо рами, ущільнення зроблено з магнітного масла, званого MagSealed. Це масло застигає в магнітному полі і запобігає потраплянню води та пилу в механізм. Certate LT 2019 має цільну безшовну конструкцію без фланців з високим ступенем герметизації. MagSealed застосовується в захисті шестерні і ролика лесоукладивателя. Структура котушки була переглянута, щоб збільшити її непроникність в порівнянні з попередніми серіями (Certate 2016).
Характеристики котушки

Серія 19 Certate LT
Типорозмір 4000
Передавальні числа 5.2:1
Тип Фрикціону Передний
Підшипники 10 шт.
Увага: HTML не підтримується!

19 Certate LT, LT Light Tough