20 Black Widow BR LT 5000-C (10149-500)

Виробник: DAIWA
Код товару: 20004704
Наявність: На складі

  • 3 074.00грн


Стислі характеристики
Серія Black Widow
Типорозмір 5000
Передавальні числа 5.2: 1
Тип Фрикціону Бейтранер
Підшипники 1 шт.
Всі характеристики


Котушка Daiwa 20 Black Widow BR LT 5000-C

Вага: 315 гр. Передавальне число: 5.2: 1 Кількість підшипників: 1 шт. Лесоёмкость: 0.37 / 150 Намотка волосіні за 1 оборот: 87 см. Навантаження на фрикціон: 12 кг.


Котушка вільного ходу Bite N 'Run Тепер - невеликі і компактні вільного ходу для універсального застосування, виготовлені відповідно до найвищих стандартів якості! Незалежно від того, чи призначена вона для легкого лову судака, коропа, вугра або форелі, а також для годівниць середньої тяжкості - нова серія Black Widow BR LT розроблена таким чином, щоб охопити широкий спектр застосування.

Інноваційна конструкція трансмісії Tough Digigear також забезпечує кращу передачу потужності і підвищену стійкість, а також гладку і шовковисту плавність ходу. Гальмо ATD забезпечує негайний запуск гальма без будь-якого початкового опору і забезпечує величезну потужність гальмування. Довга лита шпуля Longcast ABS забезпечує менший опір тертю при кидку на кромці і покращує дистанцію кидка.

Регулювання вільного ходу може бути налаштована дуже точно і відчутно - ідеально, якщо полохлива риба, така як форель, вугор і судак, не повинна відчувати ніякого опору при втечі. Ми впевнені - ці нові котушки BR від DAIWA будуть повним успіхом в наступаючому сезоні! Завдяки цій якості котушки Black Widow BR LT пропонують чудове співвідношення ціни і якості!


- Корпус LT (легкий і жорсткий)

- 1 кульковий підшипник

- TOUGH DIGIGEAR® (TDG)

- Гальмівна система ATD ™

- Точно регульована шпуля

- Нескінченний Anti-Reverse®

- Укладання Cross Wrap® line

- Система Silent Oscillation®

- Longcast ABS® алюмінієва шпуля

- Алюмінієвий ручка

- М'яка ручка


Характеристики котушки

Серія Black Widow
Типорозмір 5000
Передавальні числа 5.2: 1
Тип Фрикціону Бейтранер
Підшипники 1 шт.
Увага: HTML не підтримується!

20 Black Widow BR LT, LT Light Tough