22 Exist G PC LT 2500D (40050163)

Виробник: DAIWA
Код товару: 40050163
Наявність: На складі

  • 35 424.00грн


Стислі характеристики
Серія 22 Exist LT
Типорозмір 2500
Передавальні числа 5.2:1
Тип Фрикціону Передний
Підшипники 12 шт.
Всі характеристики


Котушка Daiwa 22 Exist G PC LT 2500D

Вага: 175 гр. Кількість підшипників: 10CRBB, 2MSBB, 1RB Лісоємність: PE 1.2/300 м. Передаточне число: 5.2:1 Намотування волосіні за 1 оборот: 73 см. Навантаження на фрикціон: 10 кг.

- Гальмо нового покоління ATD-L з підвищеною прогресивністю на початку обертання

- Підшипники: 12 + 1, включаючи 2 MagSealed та 10 CRBB

- Корпус-монокоок з магнію та "Air Rotor" з карбону ZAION.

- Надлегка алюмінієва повітряна шпуля

- Перехресне намотування

- Надлегка рукоятка Air Handle, виготовлена з цільного алюмінію, роз'ємна та відгвинчується.


З Airdrive Design керуйте котушкою так, як ви її чуєте! Ця нова технологічна концепція Airdrive Design стане прообразом майбутнього котушок Daiwa, і ця перша сторінка нової ери відкривається з 22 EXIST! Розробка цієї нової котушки була заснована на розподілі продукту на дві різні частини. У задній частині, рамі, використовуються ноу-хау, освоєні Daiwa з моменту впровадження технологій Monocoque та Tough Digigear, необхідних для міцності та надійності. Передня частина котушки зазнала повної переробки та створення концепції Airdrive Design навколо ключових частин ротора, дужки, шпулі та осі. Ротор Airdrive, робота над формою ротора, збільшує опір цього шедевра, одночасно полегшуючи котушку та зменшуючи інерцію обертання на 16% порівняно з попередньою версією.

Airdrive Bail: надійність дужки Airbail завжди була сильною стороною Daiwa. На новому 22 EXIST було перероблено дизайн кількох компонентів рукояті. Діаметр порожнистої дужки був зменшений на 30%, його кут перероблений, щоб зробити зачіп волосіні більш плавним, а ролик забезпечений додатковою канавкою для кращого розподілу волосіні по центру та обмеження скручування (Twist Buster III).

Шпуля Airdrive: шпуля завжди є вирішальним елементом оцінки дизайну котушки, відображенням її характеру. У цій версії флагмана модельного ряду Daiwa шпуля полегшала, оснащена виступом на дні для обмеження ризику зачеплення волосіні за вісь і оснащена гальмівною системою нового покоління ATD-L. а також нова, гучніша тріскачка.

Вал Airdive: вертикальна сила обертання, що виходить від механізму, перетворюється шестернею на горизонтальну силу. Вісь, що проходить через шестірню, підтримує коливання котушки. Ці обміни обмеженнями мають вирішальне значення і є інженерну задачу для досягнення високої плавності роботи. Плаваюча вісь тепер підтримується шестернею, кінці якої оснащені підшипниками для забезпечення кращої передачі без втрати потужності, а також кільцями, що забезпечують безшумність.


Характеристики котушки

Серія 22 Exist LT
Типорозмір 2500
Передавальні числа 5.2:1
Тип Фрикціону Передний
Підшипники 12 шт.
Увага: HTML не підтримується!

Daiwa 22 Exist LT, LT Light Tough