BANDIT

BANDIT

Bandit - це американська компанія, що спеціалізується на виробництві якісних приманок для риболовлі. Вона була заснована в 1976 році в штаті Міссурі і з того часу стала одним із лідерів на ринку рибальських приманок у США та за її межами.

Компанія Bandit робить великий вибір різних приманок, включаючи воблери, блешні, джиг-головки та інші. Всі вироби Bandit виготовляються з використанням високоякісних матеріалів та технологій, що дозволяє забезпечувати максимальну привабливість для риби та довговічність.

Однією з особливостей приманок Bandit є їхній унікальний дизайн, який дозволяє їм найбільш ефективно імітувати рух та поведінку живої риби. Приманки Bandit також доступні в різних колірних варіантах, що дозволяє рибалкам вибрати найбільш ефективну приманку для лову залежно від умов риболовлі.

Bandit також відома своїм досвідом у галузі лову певних видів риби. Компанія випускає спеціалізовані приманки для лову окуня, щуки, сома та інших видів прісноводної риби. Бренд також випускає приманки для лову в морі, які забезпечують максимальну ефективність у лові таких видів, як морський окунь, лосось, тунець та інші.

Крім того, Bandit активно співпрацює з професійними рибалками та командами, щоб розробляти нові та покращувати існуючі приманки. Бренд також постійно бере участь у різноманітних рибальських заходах та змаганнях, щоб продемонструвати ефективність своїх приманок та отримати зворотний зв'язок від досвідчених рибалок.

Загалом, Bandit – це одна з найбільш шанованих та популярних марок рибальських приманок у світі, яка пропонує рибалкам високоякісні приманки.


Порівняння товарів (0)Bandit Walleye Deep #2052

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: 2052 Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м. І більше, ..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Blue Shiner

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Blue Shiner Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м. І б..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Bumble Bee

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Bumble BeeДовжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м. І біль..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Candy Corn

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Candy Corn Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м. І бі..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Carrot Top

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Carrot TopДовжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м. І біль..

305.00грн

Хіт продажу
Bandit Walleye Deep #Chartreuse Black Stripes
Bandit Walleye Deep #Chartreuse Black Stripes

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Chartreuse Black Stripes Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням..

305.00грн

Хіт продажу
Bandit Walleye Deep #Chartreuse Blue Back
Bandit Walleye Deep #Chartreuse Blue Back

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Chartreuse Blue Back Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Chartreuse Green Back

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Chartreuse Green Back Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням ві..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Chartreuse Pearl Scales

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Chartreuse Pearl Scales Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням ..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Chartreuse Rootbeer

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Chartreuse Rootbeer Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від ..

305.00грн

Хіт продажу
Bandit Walleye Deep #Chrome Black Back
Bandit Walleye Deep #Chrome Black Back

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Chrome Black BackДовжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м...

305.00грн

Хіт продажу
Bandit Walleye Deep #Chrome Blue Back
Bandit Walleye Deep #Chrome Blue Back

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Chrome Blue Back Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Coconut Candy

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Coconut Candy Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м. І..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Copper Clown

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Copper Clown Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м. І ..

305.00грн

Bandit Walleye Deep #Electric Zebra

Воблер Bandit Walleye Deep Колір: Electric Zebra Довжина; 12 см. Вага; 18 гр. Плаваючий, Заглиблення: троллинг 8 м.Тролінговий воблер із заглибленням від 8 м. ..

305.00грн

Показано з 1 по 15 із 89 (всього 6 сторінок)