Blast Beats BBC-68MH (РБ-2202160)

Виробник: JACKSON Japan
Код товару: РБ-2202160
Наявність: Немає в наявності

  • 0.00грн
Спінінг Jackson Blast Beats BBC-68MH

Довжина: 2.03 м. Тест за принадою: 7-28 гр. Вага: 133 гр. Тест по волосіні: 10-20Lb., Потужність: Medium Heavy, Кінчик: 1.9 мм, Строй: Fast Секцій: 1, Транспортна довжина: 203 см. Під Мультиплікаторну котушку

Blast Beats BBC-68MH яскраве універсальне вудилище, що підходить для лову на гумові джиги та техаські оснащення. Високоеластичний та твердий 40-т вуглець і липкий та потужний 30-т вуглець сплавлені на високому рівні. Чутливість, спеціально призначена для донного лову, чудова в роботі з джигом і має натяг, що дозволяє зрізати покрив та водорості. Кінчик вишуканого балансу, який не просто жорсткий, може похвалитися здатністю зачепитися за верхню щелепу, залишивши приманку в роті окуня. Це подарунок для рибалок, які розробляють ігри, засновані на гумових приманках та оснастці Техас.


Blast Beats Гібридне вудилище, всі частини якого пофарбовані в чорний колір, а матеріал покращено до вищого рівня. Серія басових вудилищ, що включає всі елементи, необхідні для лову окуня. Незважаючи на невисоку ціну, тонко підібраний модельний ряд та розвинені бланки — це не просто мультибасові вудилища, кожне з яких має різні властивості і відповідає різним водоймам і стилям лову. Бланки використовують різні матеріали кожної моделі. Тонкі вудилища Finesse виготовлені з чутливого вуглецевого матеріалу щільністю 36 т, 24-30 т для спіральних вудилищ, що потребують помірної липкості, та 40 т з карбону для важких вудилищ, що вимагають високої потужності. Розділивши кожну модель і поєднавши кілька типів різних еластичних матеріалів, вдалося створити вудилище з гострим краєм. Для подальшого підвищення міцності лист намотували не тільки в одному напрямку (0°), а й у напрямку 90° та затягували у напрямку 45°. Ця багатовісна структура значно покращує жорсткість на скручування та роздавлювання. Кільця з нержавіючої сталі SiC виробництва Fuji Industries, які мають відмінну довговічність. Крім того, замість простого кільця SiC використовується нове стандартне тонке кільце SiC-S. Порівняно із звичайними кільцями SiC воно легше і має меншу вагу, що покращує чутливість та збільшує внутрішній діаметр кільця, що допомагає збільшити дальність польоту. Котушкотримач використовує мікроспусковий сідло виробництва Fuji Industries. Він зручний у захопленні і має відмінну працездатність із мінімально необхідним курком. Матеріал EVA використовується для зручного захоплення. Він має відмінну міцність і розроблений таким чином, що не ковзатиме навіть у дощові дні або в мокрих руках. Об'єднавши технологію, розроблену в Quon, і передові деталі, кожен може легко насолодитися суттю риболовлі на окуня, і це досконале стандартне вудилище, яке еволюціонувало.

Увага: HTML не підтримується!

Jackson Blast Beats BBC