Blast Beats BBS-64L (РБ-2202162)

Виробник: JACKSON Japan
Код товару: РБ-2202162
Наявність: Немає в наявності

  • 0.00грн
Спінінг Jackson Blast Beats BBS-64L

Довжина: 1.94 м. Тест з принади: 1.75-7 гр. Вага: 102 гр. Тест по волосіні: 3-6Lb., Потужність: Light, Кінчик: 1.2 мм, Строй: Fast Секцій: 1, Транспортна довжина: 195 см.

Blast Beats BBS-64L для лову на невеликі воблери, легкі універсальні вертушки та коливалки, які є основними при лові окуня. Липкий бланк першої конусності на основі середньо еластичного вуглецевого матеріалу має відмінні дальні закиди та зручність у роботі. Спінінг, який дозволяє вам розвивати легку універсальну гру, встановлюючи його на вишукану довжину, що підходить як для лову на диких ставках і річках, так і для лову на комерційних озерах.


Blast Beats Гібридне вудилище, всі частини якого пофарбовані в чорний колір, а матеріал покращено до вищого рівня. Серія басових вудилищ, що включає всі елементи, необхідні для лову окуня. Незважаючи на невисоку ціну, тонко підібраний модельний ряд та розвинені бланки — це не просто мультибасові вудилища, кожне з яких має різні властивості і відповідає різним водоймам і стилям лову. Бланки використовують різні матеріали кожної моделі. Тонкі вудилища Finesse виготовлені з чутливого вуглецевого матеріалу щільністю 36 т, 24-30 т для спіральних вудилищ, що потребують помірної липкості, та 40 т з карбону для важких вудилищ, що вимагають високої потужності. Розділивши кожну модель і поєднавши кілька типів різних еластичних матеріалів, вдалося створити вудилище з гострим краєм. Для подальшого підвищення міцності лист намотували не тільки в одному напрямку (0°), а й у напрямку 90° та затягували у напрямку 45°. Ця багатовісна структура значно покращує жорсткість на скручування та роздавлювання. Кільця з нержавіючої сталі SiC виробництва Fuji Industries, які мають відмінну довговічність. Крім того, замість простого кільця SiC використовується нове стандартне тонке кільце SiC-S. Порівняно із звичайними кільцями SiC воно легше і має меншу вагу, що покращує чутливість та збільшує внутрішній діаметр кільця, що допомагає збільшити дальність польоту. Котушкотримач використовує мікроспусковий сідло виробництва Fuji Industries. Він зручний у захопленні і має відмінну працездатність із мінімально необхідним курком. Матеріал EVA використовується для зручного захоплення. Він має відмінну міцність і розроблений таким чином, що не ковзатиме навіть у дощові дні або в мокрих руках. Об'єднавши технологію, розроблену в Quon, і передові деталі, кожен може легко насолодитися суттю риболовлі на окуня, і це досконале стандартне вудилище, яке еволюціонувало.

Увага: HTML не підтримується!

Jackson Blast Beats BBS