Carp Spirit V-Curve XS #4 (ACS350091)

Виробник: CARP SPIRIT
Код товару: ACS350091
Наявність: На складі

  • 280.00грн
Гачки Carp Spirit V-Curve XS #4

Розмір: #4 Упаковка 10 шт.

V-Curve XS має більш товстий дріт, що робить її на 30% міцніше, що ідеально підходить для лову трофейного коропа або лову в корчах і інших важких умовах.

Гачки Carp Spirit V-Curve - це результат 2-х річного проектування, розробки і випробувань для створення ідеального коропового гачка. Вражаюче унікальні, але якщо придивитися, можна побачити деякі знайомі форми, які були включені з перевіреної лінійки Razor Point. Миттєво впізнавана по виразною V-подібної форми вигину, ця особливість значно знижує переміщення гачка за рахунок зосередження всієї тягнучої сили в центрі вигину гачка, що призводить до меншої кількості натягування гачка під час бою. Надширокий зазор, коротка цівка і конструкція з перевернутим вістрям забезпечують неймовірну ефективність зачеплення і проникнення, незалежно від використовуваних насадок або матеріалу оснастки.

Перевірені, випробувані, кожен гачок V-Curve виготовляється під найсуворішим контролем якості, що зробило бренд гачків Razor Point лідером ринку і фаворитом для найскладніших ситуацій. Кращий короповий гачок!

- Технологія Dura-Point.

- Вуглецева сталь вищого гатунку.

- Безбликова обробка з ПТФЕ.

- Закрите вушко.

- Micro Barb мікро борідка.

- Запатентована форма V-подібної кривої.

Увага: HTML не підтримується!

Carp Spirit V-Curve