Century C2-D Command Distance 13 3,75lb (Fuji Titanium K size 40-12) (C2D3375AR)

Виробник: CENTURY
Код товару: C2D3375AR
Наявність: На складі

  • 28 600.00грн
Вудлище коропове Century C2-D Command Distance 13 3,75lb (Fuji Titanium K size 40-12)

Довжина: 3,9 м. Тест: 3,75Lb. Кільце Fuji Titanium K size 40 мм.

Вудлища серії C2 користуються величезною популярністю, на численні прохання коропятників власників серії C2 була випущена більш далекобійна серія C2-D COMMAND DISTANCE. При виготовленні цієї серії використовувалися безліч матеріалів, такі як "розумне кутове карбонове волокно" високопродуктивну смолу HPR, технологію проти скручування, і багато інших. Серія робочих вудлищ випускається тільки в 2 варіантах, це С2-D COMMAND DISTANCE Rod довжиною 13 "і тестом 3,75lb з кільцями Fuji Titanium K і великим Кільцем 40 мм. І другий варіант це C2-D COMMAND DISTANCE Rod довжиною 13" і тестом 3,75lb з кільцями Century SiC і великим Кільцем 50 мм. Вудліще має цікаві особливості, і було розроблено в першу чергу для лову без шок лідерів. Вудліще здатне скоротити число обривів і максимально безпечно для роботи, з цим Вудліщем можна використовувати волосінь 12-15Lb і при цьому закидати грузила 112 гр. і робити закиди на 120-140 метрів.

Бланк був розроблений таким чином щоб виключити ймовірність обривів. При виготовленні вудлища використовували найкращі матеріали та красиву високоякісну фурнітуру. Приваблива чорна рукоятка загорнута в термоусадочний матеріал і заглушену чорної п'ятою з легкого, анодованого алюмінію. Бланк оброблений волокном 1К який використовувався для оригінальних вудилищ С2 але з деякою зміною це свого роду спіральна модель волокна. Котушкотримач використаний ALPS, стильний, стриманий матового чорного кольору спеціально виготовлений для Century з ручним гравіюванням лазером написи "Century C2-D". Котушкотримач трохи товщі, зчеплення з вудліщем буде краще. Трохи матеріалу EVA ззаду і спереду котушкотримача для вирівнювання і завершення обробки.

Далі червоне тиснення і чисто чорна обмотка. Діагональне волокно 1К йде уздовж всього нижнього стику. Використання титанових кілець значно зменшило вагу вудлища, особливо вершинки. Вудліще оснащено титановими кільцями Fuji Titanium K 40-12 мм. Для любителів класичних моделей є вудилища з тими ж характеристиками але з класичними кільцями Century SiC 50-16 мм. У цих вудилищах кожен знайде для себе щось нове, але перш за все це далекобійні знаряддя. 12 футові моделі виготовляти не будуть. Дальність закидання з цим вудліщем 145-155 метрів при лові на монолески, при використанні тонких плетених шнурів дальність закидання може бути до 180 метрів. Це справжнє далекобійна зброя.

Увага: HTML не підтримується!

Century C2-D Command Distance, Century C2-D, Command Distance