Century C2-D Marker Feature Finder 13" 4,0lb (C2DMARKER)

Виробник: CENTURY
Код товару: C2DMARKER
Наявність: Немає в наявності

  • 0.00грн
Вудлище маркерне Century C2-D Marker Feature Finder 13" 4,0lb

Довжина: 3,9 м. Тест: 4,0Lb. Кільце Century SiC 50 мм.

Вудлища серії C2 користуються величезною популярністю, на численні прохання коропятників власників серії C2 була випущена більш далекобійна серія C2-D COMMAND DISTANCE. При виготовленні цієї серії використовувалися безліч матеріалів, такі як "розумне кутове карбонове волокно" високопродуктивну смолу HPR, технологію проти скручування, і багато інших. Серія робочих вудлищ випускається тільки в 2 варіантах, це С2-D COMMAND DISTANCE Rod довжиною 13 "і тестом 3,75lb з кільцями Fuji Titanium K і великим Кільцем 40 мм. І другий варіант це C2-D COMMAND DISTANCE Rod довжиною 13" і тестом 3,75lb з кільцями Century SiC і великим Кільцем 50 мм. Вудліще має цікаві особливості, і було розроблено в першу чергу для лову без шок лідерів. Вудліще здатне скоротити число обривів і максимально безпечно для роботи, з цим Вудліщем можна використовувати волосінь 12-15Lb і при цьому закидати грузила 112 гр. і робити закиди на 120-140 метрів.

Бланк був розроблений таким чином щоб виключити ймовірність обривів. При виготовленні вудлища використовували найкращі матеріали та красиву високоякісну фурнітуру. Приваблива чорна рукоятка загорнута в термоусадочний матеріал і заглушену чорної п'ятою з легкого, анодованого алюмінію. Бланк оброблений волокном 1К який використовувався для оригінальних вудилищ С2 але з деякою зміною це свого роду спіральна модель волокна. Котушкотримач використаний ALPS, стильний, стриманий матового чорного кольору спеціально виготовлений для Century з ручним гравіюванням лазером написи "Century C2-D". Котушкотримач трохи товщі, зчеплення з вудліщем буде краще. Трохи матеріалу EVA ззаду і спереду котушкотримача для вирівнювання і завершення обробки.

Далі червоне тиснення і чисто чорна обмотка. Діагональне волокно 1К йде уздовж всього нижнього стику. Використання титанових кілець значно зменшило вагу вудлища, особливо вершинки. Вудліще оснащено титановими кільцями Fuji Titanium K 40-12 мм. Для любителів класичних моделей є вудилища з тими ж характеристиками але з класичними кільцями Century SiC 50-16 мм. У цих вудилищах кожен знайде для себе щось нове, але перш за все це далекобійні знаряддя. 12 футові моделі виготовляти не будуть. Дальність закидання з цим вудліщем 145-155 метрів при лові на монолески, при використанні тонких плетених шнурів дальність закидання може бути до 180 метрів. Це справжнє далекобійна зброя.

Коли тестування вудилищ С2-D COMMAND DISTANCE добігало кінця стало абсолютно очевидно що доведеться розробити сподове і маркерні вудилища довжиною 13 футів які дозволять вивчати дно і доставляти підгодовування в місце лову. Саме так і з'явилися нові вудилища C2-D MARKER і C2-D SPOD. Бланки створені на основі оригінальних вудилищ Marker Feature Finder і Spodding Machine тільки мають довжину 13 футів і злегка змінений строй який дуже нагадує оригінал. Котушкотримач трохи збільшений 20 мм. Дизайн повністю ідентичний серії С2-D. Кільця встановлені Century SiC 50-16 мм. На маркерне Вудлище нанесені дві позначки 30 і 45 см. При промере глибини ви можете користуватися цими зручними відмітками.


Увага: HTML не підтримується!

Century C2-D Marker Feature Finder, Century C2-D Marker