Deeper PRO Plus (ITGAM0632)

Виробник: DEEPER
Код товару: ITGAM0632
Наявність: Немає в наявності

  • 0.00грн
Ехолот Deeper PRO +

- Deeper PRO + оснащений вбудованим GPS, який дозволяє створювати батиметрические карти глибин, як при риболовлі з човна, так і при риболовлі з берега.

- Deeper PRO + підтримує сканування з високою роздільною здатністю, а також збільшений динамічний діапазон, що дозволяє розрізняти окремі підводні об'єкти на відстані 1.3см один від одного і робить сканування максимально точним.

- Deeper PRO + сканує рельєф дна на глибинах до 80 метрів. Завдяки своїй універсальності, його можна використовувати в усіх важкодоступних місцях, недоступних іншим ехолотів.

- Deeper PRO + використовує Wi-Fi з'єднання для передачі більш точної інформації на смартфон. Wi-Fi з'єднання дозволяє максимально збільшити відстань між датчиком Deeper і пристроєм користувача до 100 метрів.

- Комплектація: У комплект входить ехолот Deeper PRO, USB-кабель, неопреновий чохол, болти кріплення, інструкція з експлуатації

- Гарантія 12 місяців від виробника


Зробіть точним кожен закид, завдяки вбудованому GPS-приймача і функції офлайн карт. GPS дозволяє картографувати рельєф і структуру дна, а також відзначати рибні місця під час створення батіметріческіх карт навіть при риболовлі з берега. Все це дозволяє дізнатися особливості того чи іншого водоймища, знайти найкраще місце лову і підібрати кращу приманку. Розумний Ехолот Deeper PRO + також підтримує складання карт глибин в Режимі Човни.

Розмір:
Діаметр - 65 мм
Вага:
100 м
Матеріал корпусу:
Міцний ABS пластик
Тип ехолота:
Двопроменевий 290 kHz (15 °) / 90 kHz (55 °)
Сумісність:
Від iOS 9.0 і Android 4.4 до останніх пристроїв з iOS і Android
Тип з'єднання:

Бездротове Wi-Fi-з'єднання

Дальність дії:
До 100 м
Max / Min глибина:
80 м / 0.5 м
Частота сканування:
до 15 разів / сек
Сенсор температури: Відображення з точністю до цілих градусів
Робоча температура:
від -20C до + 40C
Джерело живлення:
мікро USB B типу, 5V DC, 450мAч макс
Вбудований акумулятор:
Літій-полімерний акумулятор 3.7 В, що перезаряджається, 850 мАг, 6 годин роботи; 2 години потрібно, щоб повністю зарядити
Рекомендований адаптер живлення (не входить в комплект):
Вхід AC 110V / 240V. Вихід Micro USB, 5V 450мAч Сумісний з 110V / 240В. Мікро USB


Увага: HTML не підтримується!

Эхолот Deeper