Вейдерси
Порівняння товарів (0)Ваша знижка: -25%
Simms G4 Pro Waders Stockingfoot - Slate
Simms G4 Pro Waders Stockingfoot - Slate

Вейдерси Simms G4 Pro Waders Stockingfoot - SlateНайміцніші вейдерси Simms, які були ретельно допрацьовані, щоб запропонувати зручність і функціональність, що в..

46 471.00грн 34 853.00грн

Ваша знижка: -20%
Simms Guide Classic Waders Stockingfoot - Carbon
Simms Guide Classic Waders Stockingfoot - Carbon

Вейдерси Simms Guide Classic Waders Stockingfoot - CarbonМодель Guide Classic Stockingfoot, зроблена в штаті Монтана з легендарної водонепроникної та дихаючої т..

22 058.00грн 17 647.00грн

Simms Tributary Waders Stockingfoot - Tan

Вейдерси Simms Tributary Waders Stockingfoot - Tan- Велика кишеня на флісовой підкладці для зігрівання рук- Нагрудна кишеня для зберігання інструментів і коробо..

9 429.00грн

Fladen Chest

Вейдерси Fladen ChestМатеріал: Гума, 100% нейлон з покриттям ПВХ ..

0.00грн

Simms Flyweight Waders Stockingfoot - Dark Stone

Вейдерси Simms Flyweight Waders Stockingfoot - Dark StoneВейдерсы Flyweight Stockingfoot, созданные для работы в труднодоступных водах, благодаря продуманной си..

0.00грн

Simms Freestone Waders - Mineral

Вейдерси Simms Freestone Waders - Mineral- Матеріал: 4-шаровий Toray® QuadraLam ™ водонепроникний / повітропроникний, ламінований- Колір: Mineral- Вага: 1077 г...

0.00грн

Simms Freestone Waders - Smoke

Вейдерсы Simms Freestone Waders - Smoke- Материал: 4-слойный Toray® QuadraLam™ водонепроницаемый / воздухопроницаемый, ламинированный- Цвет: Smoke- Вес: 1077 г...

0.00грн

Simms G3 Guide Stockingfoots - Greystone

Вейдерси Simms G3 Guide Stockingfoots - Greystone- Матеріал: тришаровий GORE-TEX® Pro у верхній частині; 4-шаровий GORE-TEX® Pro Shell на задній частині і ногах..

0.00грн

Simms G3 Guide Stockingfoots - Sterling

Вейдерси Simms G3 Guide Stockingfoots - Sterling - Матеріал: тришаровий GORE-TEX® Pro у верхній частині; 4-шаровий GORE-TEX® Pro Shell на задній частин..

0.00грн

Simms G4 Pro Stockingfoot - Greystone

Вейдерси Simms G4 Pro Stockingfoot - Greystone- Матеріал: тришаровий GORE-TEX® Pro у верхній частині; 5-шаровий GORE-TEX® Pro Shell на задній частині і ногах- К..

0.00грн

Simms G4 Pro Stockingfoot - Sterling

Вейдерси Simms G4 Pro Stockingfoot - Sterling- Матеріал: тришаровий GORE-TEX® Pro у верхній частині; 5-шаровий GORE-TEX® Pro Shell на задній частині і ногах- Ко..

0.00грн

Simms G4 Z Stockingfoot - Greystone

Вейдерси Simms G4 Z Stockingfoot - Greystone- Матеріал: тришаровий GORE-TEX® Pro у верхній частині; 5-шаровий GORE-TEX® Pro Shell на задній частині і ногах- Кол..

0.00грн

Simms G4 Z Stockingfoot - Sterling

Вейдерси Simms G4 Z Stockingfoot - Sterling- Матеріал: тришаровий GORE-TEX® Pro у верхній частині; 5-шаровий GORE-TEX® Pro Shell на задній частині і ногах- Колі..

0.00грн

Simms Gore-Tex Repair Kit

Ремкомплект Simms Gore-Tex Repair KitGORE-TEX Repair Kit зроблено спеціально для продуктів GORE-TEX® - чудовий набір, який завжди під рукою, щоб легко відремонт..

0.00грн

Simms Headwaters Pro Stockingfoot - Boulder

Вейдерси Simms Headwaters Pro Stockingfoot - Boulder- Дихаючий, легкий і міцний GORE-TEX® Pro Shell 3-шарова верхня і нижня частина з посиленою панеллю для колі..

0.00грн

Показано з 1 по 15 із 16 (всього 2 сторінок)