FOUR SEASONS 8мм. 3кг. (FS-0005)

Виробник: CARPIO
Код товару: FS-0005
Наявність: На складі

  • 1 097.00грн
Пеллетс CARPIO FOUR SEASONS 8 мм. 3кг.
Розміри; 8 мм. Вага; 3 кг. Упаковка; Відро

Гранули FOUR SEASONS містять 33% протеїну і всього 6% жиру. Виготовлені з високоякісного рибного борошна (виробництва Перу, Чилі), риб'ячого жиру, зернових культур. Містять вітаміни, мінерали. Важливою особливістю даних гранул є те, що вони містять мінімум жиру, що робить їх дуже хорошим інструментом при лові в холодній воді (весна / осінь), коли метаболізм риби сповільнюється. Час розчинення таких гранул мінімальне, а це сприяє максимально швидкої віддачі в воду харчового сигналу. Крім того, гранули мають пористу структуру, що сприяє дуже швидкому проникненню ваших рідких атрактантів всередину гранули і такий же швидкої віддачі цих привабливих рідин в ваши точки лову.

Не дивлячись на те, що дані гранули дуже швидко розчиняються в теплій воді, вони є відмінним інструментом і при лові влітку. Наприклад, на коротких сесіях, коли вам потрібно максимально швидке залучення риби в вашу зону. Зробіть суміш з гранул FOUR SEASONS і будь-яких інших гранул, які розраховані на тривале залучення. Одні забезпечать максимально швидке залучення, інші будуть утримувати рибу в зоні лову. Так само буває, що на тривалих сесіях (3-4 діб) ми іноді стикаємося з ситуацією, коли риба починає негативно ставитися до нашого сильно ароматизованого корму (Бойл, ароматизовані зернові і т.д.). Ми бачимо по сплесках, що риба в зоні лову, але клювань немає або їх число знижується.

Рекомендуємо перейти на годування гранулами FOUR SEASONS без додавання будь-яких ароматизаторів. Ці гранули мають дуже легкий рибний запах і в такій ситуації, вони будуть дуже хорошим рішенням. Зверніть увагу, якщо в вашому озері багато дрібної риби, то вона теж дуже охоче буде поїдати ці розчинені гранули, тому в літній період, рекомендуємо враховувати цей фактор і збільшувати кількість поданих рибі, гранул.

Поведінка в воді: розмокнув в воді, гранули шаруються, і кожен новий шар віддає свіжу порцію привабливих речовин в зоні вашого лову.

Час повного розчинення у воді (без течії)
Гранули 4,5 мм.
20 ° - 40 хв.
25 ° - 35 хв.
30 ° - 30 хв.

Гранули 6,0 мм.
20 ° - 45 хв.
25 ° - 40 хв.
30 ° - 35 хв.

Гранули 8,0 мм.
20 ° - 50 хв.
25 ° - 45 хв.
30 ° - 40 хв.

Увага: HTML не підтримується!

CARPIO FOUR SEASONS