Новини

Історія компанії Williams

Історія компанії Williams

Дизайн приманок Williams Wabler існує вже більше століття. Він такий самий канадський, як кленовий лист чи хокей. Найперші моделі Williams Wabler спочатку виготовлялися не в Канаді. Комерційне виробництво розпочалося у Сполучених Штатах Америки. Історія Williams охоплює обидві сторони кордону. Під ч..

Історія компанії Brüder Mannesmann

Історія компанії Brüder Mannesmann

Історія успіху братів Маннесман почалася з винаходу процесу виробництва безшовних сталевих труб у 1885 році. Таким чином, компанія з Ремшайда стала всесвітньо відомою і з тією самою винахідливістю продовжувала розширюватися у суміжних галузях. У 1931 році філія розпочала випуск високоякісного інстру..

Історія компанії BKK

Історія компанії BKK

Ще в 1856 році 16-річний хлопчик з родини Жан виготовив найперший гачок BKK. Молодий підліток не знав, що його невелика дія стане рушійною силою, яка зробить BKK такої високоякісної компанією, якою вона є сьогодні.Іржаві молотки і кусачки, всюди металеві трубки та ін. Купа примітивних механізмів і ш..

Шкарпетки і термобілизна Simms

Шкарпетки і термобілизна Simms

ШкарпеткиНавіть в нашому повсякденному житті взуття краще поєднується з якісними шкарпетками. При носінні будь-якої спеціалізованого взуття, наприклад черевики для риболовлі, то як ваша шкарпетка сидить і відчувається, безпосередньо залежить від того, як ваше взуття сидить і відчувається. Не кажучи ..

Силікон Z-Man поради, помилки ...

Силікон Z-Man поради, помилки ...

Хижу рибу можна постійно ловити, використовуючи м'які пластикові приманки. Хоча живець часто може бути більш ефективним, але це не завжди так, і більшість погодяться, що закидати приманку і змусити рибу з'їсти що-небудь фальшиве - набагато більше задоволення. Тим не менш, є кілька помилок, які ми ба..

LT Light Tough

LT Light Tough

Light Tough мінімалістичний в спінінгів котушках Daiwa. LT технологія дозволяє створювати котушки не тільки меншого розміру, але робити їх ще більш міцними. Компактний корпус оснащений міцним механізмом Digigear - ідеальне поєднання легкості і міцності. Випробуйте нашу котушку, і ви відчуєте різницю..

CompleX-T

CompleX-T

CompleX-T є одним з кращих Бойлів в Великобританії. Створена за допомогою Террі Херна (Terry Hearn) нова приманка Dynamite вже руйнує рекорди і встановлює нові. Хочете дізнатися яку приманку вибрати для наступної риболовлі?Історія створення CompleX-TЗ останньої приманкою Террі Херна (The Crave) запу..

Силіконові приманки Z-Man

Силіконові приманки Z-Man

Заснована понад 30 років тому компанія Z-Man Fishing Products, Inc., випускає велику кількість технологічно унікальних приманок для лову різноманітної риби. До 2006 року Z-Man працював в основному як один з найбільших постачальників компонентів і матеріалів для приманок. На сьогоднішній день продукц..

Технології та матеріали бланків St. Croix

Технології та матеріали бланків St. Croix

Легендарні вудилища починаються з високоякісних матеріалів, технологій і процесів виробництва. Кожен матеріал вказаний тут є ексклюзивним для St. Croix і призначений для конкретних характеристик. IPC®, ART ™, TET, FRS і багато інших технології проектування і виготовлення, які входять до складу на..

Історія компанії Daiwa

Історія компанії Daiwa

Історія компанії Daiwa Компанія Daiwa Seiko була зареєстрована ще в 1945 році. Daiwa - так в давнину називалася Японія, а Seiko переводитися як надзвичайна точність. З самого початку компанія спеціалізувалася на розробці і виробництві вудилищ і котушок Daiwa, різних приманок, рибальського обмунди..

Плетені шнури

Плетені шнури

Факти про плетени шнури PE Ліски PE прийнято помилково називати «плетеними» шнурами. Це дуже популярний продукт, завдяки своїй міцності, тонкому діаметру і надзвичайно низького ступеня розтяжності. Американці називають цю волосінь - волосінь PE (PE позначає - поліетилен). Зараз на рин..

Історія компанії Tubertini

Історія компанії Tubertini

Історія компанії Tubertini Заснована в 1971, коли Gabriele Tubertini, великий ентузіаст риболовлі вирішив зробити своє хобі своєю роботою і разом зі своєю дружиною Milena відкрити магазин рибальських виробів в м Bazzano, недалеко від Bologna. Деякі з друзів знаючи його здатності, переконали його ..

Graphiteleader CORTO EX

Graphiteleader CORTO EX

Graphiteleader CORTO EX До початку 2012 року компанія Olympic порадувала рибалок ще однієї цілком бюджетної новинкою! Нею стала серія спінінгових вудлищ Graphiteleader CORTO EX. Бланки даної серії зібрані за допомогою того ж високомодульного графіту, що і серія Finezza, а саме з Graphite Cloth. В..

Graphiteleader Finezza Nuovo

Graphiteleader Finezza Nuovo

Graphiteleader Finezza Nuovo Серія вудилищ Graphiteleader Finezza Nuovo відноситься до сімейства «Рокфіш». Graphiteleader Finezza Nuovo Останнім часом вудилища цього класу стали популярні не тільки в Японії, але і в країнах СНД. Вудилища серії Graphiteleader Finezza Nuovo завоювали ба..

Graphiteleader Finezza Prototype Nuovo

Graphiteleader Finezza Prototype Nuovo

Graphiteleader Finezza Prototype Nuovo Компанія Graphiteleader не стоїть на одному місці і постійно намагається здивувати нашого брата рибалки якою-небудь новинкою. Не виключенням став і цей рік. У цьому 2013 році Graphiteleader представив безліч оновлених серій, своїх вудилищ спінінгів. Не виклю..