Історія компанії BKK

Історія компанії BKK

Ще в 1856 році 16-річний хлопчик з родини Жан виготовив найперший гачок BKK. Молодий підліток не знав, що його невелика дія стане рушійною силою, яка зробить BKK такої високоякісної компанією, якою вона є сьогодні.

Іржаві молотки і кусачки, всюди металеві трубки та ін. Купа примітивних механізмів і шліфувальний верстат для заточування гачків. Всюди дим, його багато, кругом пил. На стінах висіли заплутані волосіні. Вода хлюпоче на березі перед будинком, люди збираються на ганку, щоб купити рибальські гачки в маленькому галасливому порту Поянху, Китай. Досить точний портрет крихітній майстерні з видом на річку, де 16-річний хлопчик з родини Жан виготовив перший гачок BKK в 1856 році. Але саме цей хлопчик першим написав історію компанії BKK. Знадобилося п'ять поколінь, щоб перетворити невелику майстерню в організовану виробничу лабораторію, і ще одне, щоб перетворити її в сучасне велике виробниче підприємство, оснащене одним з найбільш передових машин в галузі. Ми вдосконалювали мистецтво виготовлення гачків на протязі десятиліть через шість поколінь далекоглядних членів сім'ї Жан. Спочатку це були комерційні гачки, які допомагали місцевим рибалкам прогодувати свої сім'ї. Незабаром вона перетворилася в виробництво гачків для аматорської риболовлі і перейшла в сучасну епоху, коли ручна робота була замінена обладнанням.

Сьогодні BKK має завод, на якому працює близько 600 чоловік, офіс в Японії і офіс в Шанхаї керуючий міжнародними продажами, маркетингом і брендингом. Беззастережна пристрасть до риболовлі спонукає команду рибалок з Європи, Китаю та Південно-Східної Азії досліджувати, створювати і тестувати кращі, на нашу думку, гачки, створені рибалками для рибалок. Наша незаперечна пристрасть до риболовлі - це реальна рушійна сила, яка дозволяє нам по-справжньому задовольнити потреби самих уважних рибалок у всьому світі. Саме ця перша майстерня - в руїнах, частково затоплена - до сих пір стоїть з оригінальною написом 出售 各种 鱼钩 - ми робимо все типи рибальських гачків.

Продукція BKK