Історія компанії Brüder Mannesmann

Історія компанії Brüder Mannesmann

Історія успіху братів Маннесман почалася з винаходу процесу виробництва безшовних сталевих труб у 1885 році. Таким чином, компанія з Ремшайда стала всесвітньо відомою і з тією самою винахідливістю продовжувала розширюватися у суміжних галузях. У 1931 році філія розпочала випуск високоякісного інструменту. Сьогодні на традиційному місці Remscheid знаходиться головна філія компанії Brüder Mannesmann tools, продукція якої використовується у всьому світі. Компанія управляється керуючими директорами Франком Шафштейном та Моріцем Шафштейном з 2019 року та пропонує широкий спектр рішень для торгівлі, промисловості та любителів.

Якість до останньої деталі. Користь наших клієнтів завжди знаходиться у центрі уваги наших продуктів. Ось чому ми розробляємо інструменти на найвищому технічному рівні. Від ретельно відібраних та протестованих матеріалів до високоточної обробки та ергономіки наші інструменти є першокласними. Наш продуктовий портфель розроблений таким чином, щоб кожен клієнт міг одразу знайти оптимальне рішення. До них належать ручні інструменти, електроінструменти, вимірювальні інструменти, садові інструменти, галузеві рішення для автомобільного сектора та широкий асортимент аксесуарів. Наші категорії продуктів ідеально адаптовані до відповідних вимог користувачів від професіоналів до вимогливих любителів. Але наш портфель також торкається таких питань, як стійкість, які все частіше відіграють важливу роль при прийнятті рішень про покупку.

Ми виробляємо інструменти із пристрастю. З високою точністю та визначною якістю. Підприємницький дух та далекоглядні ідеї братів Маннесманн червоною ниткою проходять через історію нашої компанії. Ми мислимо рішеннями поза створити щось нове. Наша вимога: кожен повинен мати можливість успішно та професійно справлятися зі своїми проектами за допомогою наших інструментів легко, безпечно та із задоволенням. Це те, за що ми виступаємо. Компанія Brüder Mannesmann Werkzeuge є останньою існуючою компанією-наступником сім'ї Маннесманн, і в даний час нею керують Франк Шафштейн та Моріц Шафштейн. Усі ноу-хау за понад 100 років, а також останні результати досліджень перетікають в інноваційні продукти та відрізняють їх. Ми написали історію інструментів та продовжуємо її писати. Тому що ця історія далека від завершення. Нові та стійкі технології продовжуватимуть трансформувати галузь. Ми просуваємо ці зміни вперед.

Кожен окремий інструмент виготовляється відповідно до найвищих стандартів якості та відповідає всім застосовним стандартам та вимогам, таким як друк TÜV/GS або сертифікація DIN-ISO. З більш ніж 2000 продуктів ми пропонуємо вам оптимальне рішення для кожного завдання.

Каталог товарів Brüder Mannesmann