LT Light Tough

LT Light Tough

Light Tough мінімалістичний в спінінгів котушках Daiwa. LT технологія дозволяє створювати котушки не тільки меншого розміру, але робити їх ще більш міцними. Компактний корпус оснащений міцним механізмом Digigear - ідеальне поєднання легкості і міцності. Випробуйте нашу котушку, і ви відчуєте різницю.

Компактний корпус

Інженери Daiwa поставили за мету, скоротити вагу котушки, але зберегти міцність її корпусу і місткість шпулі. Оновлений, меншого розміру корпус, в поєднанні з прочноcтью передачі Digigear, робить котушки LT найлегшими і міцними котушками.

ZAION & DS5

ZAION і DS5 - неймовірно міцні композитні матеріали на основі графіту розроблені за допомогою ТЕХНОЛОГІЇ DAIWA. Корпус з композитного графітового матеріалу робить котушку легше і міцніше в порівнянні з котушкою, яка створена з чистого графіту. Це не метал, відповідно, цей матеріал не схильний до корозії. Легкий, міцний і неймовірно довговічний, ідеальний для виробництва котушок.

Порожні шпулях з алюмінію

Повністю змінивши форму шпулі, її розмір і товщину профілю, ми змогли зробити ще більш легку алюмінієву шпулю. Вона легше ніж наша порожня шпуля з ABS матеріалу, і значно покращує баланс котушки.

ПОТУЖНИЙ MAX DRAG

Ми поєднали кілька інновацій; шпуля посилена зсередини, покращена конструкція штока і зовнішньої поверхні ручки фрикциона, що забезпечує ще більш рівномірну роботу системи ATD. Котушки LT досягли найвищого рівня зусилля фрикциона Max Drag, незважаючи на те, що їх вага і розмір були значно зменшені.

TOUGH DIGIGEAR

З метою зберегти всі достоїнства DIGIGEAR, ми задумалися, як зробити механізм ще більш міцним. Ми вивчили всі особливості: діаметр, товщину, форму зубців і розмір. Ми експериментували і проводили численні тести, перевіряючи і покращуючи кожен елемент. Результат - новий рівень міцності механізму DIGIGEAR.

РУЧКА

Зберігши необхідний рівень міцності і довговічності, ми змінили і поліпшили форму ручки. Цей новий дизайн робить ручку легше.Серія котушок LT