Технічні характеристики і позначення Daiwa

Технічні характеристики і позначення Daiwa

Технічні характеристики і позначення Daiwa

ABS Anti Backlash System

(ABS шпуля зі зворотним конусом) Спеціально розроблені Daiwa шпулі зі зворотним конусом зменшують ймовірність утворення «бороди» і сприяють дальності закидання. Завдяки збільшеному діаметру шпулі підвищується швидкість намотування і поліпшується робота фрикциона.

Air Bail

Це легка порожниста циліндрична дужка лесоукладивателя з високоміцної нержавіючої сталі. Вона має конічне підставу, повністю виключає захлестиваніе волосіні за ніжку кріплення ролика лесоукладивателя (після перемикання дужки в положення намотування волосінь неминуче виявляється на ролику лесоукладивателя), Жорстка конструкція дужки надійно захищає її від деформації, а легкий вага не порушує балансу ротора.

Air Metal

Ультралегкий магнієвий сплав з найкращим співвідношенням міцності і легкості,

Air Rotor

Інноваційний ротор з матеріалу Zaion нової полегшеної конструкції, що забезпечує більшу міцність і відсутність вібрації при обертанні.

Bias Wrap Construction

Спеціальна технологія створення бланків з діагональною укладанням графітових волокон, що дозволяє домогтися меншого діаметра бланка і поліпшених характеристик по міцності, легкості, точності закидання і ефективності підсічки.

Corrosion Resistant Ball Bearings

(CRBB коррозиестойкие підшипники) Повністю закрита конструкція для додаткового захисту. На відміну від звичайних «корозійностійких» підшипників відкритого типу, підшипники Daiwa CRBB захищені шторкою, що виключає потрапляння всередину піску, кристалів солі і інших абразивів і в підсумку, продовжує термін експлуатації.

Cross Wrap

Унікальна система перехресної намотування Daiwa Cross Wrap. Оптимізує кут намотування, запобігає скидання петель, забезпечує більш легкий схід волосіні з шпулі і збільшує дальність закидання.

Digigear

Шестерні Digigear зі спеціального сплаву бронзи, оброблені по розрахованої на комп'ютері технології, забезпечують оптимальне поєднання потужності, міцності і зносостійкості.

Engine Plate

Це бічні пластини, встановлені по обидва боки корпуса котушки, що дозволяють жорстко закріпити опорні підшипники і відцентрувати внутрішній механізм щодо осі котушки.

Free Floating Spool

На відміну від інших мультиплікаторних котушок, де шпуля обертається на осі в постійній взаємодії з механізмом приводу, Daiwa розробила унікальну систему Free Floating Spool, що забезпечує незалежне обертання шпулі на прецизійних підшипниках з нержавіючої сталі. В результаті збільшується дальність і легкість закидання.

HVF

Технологія створення графітового матеріалу HVF (High Volume Fiber) грунтується на мінімально можливому використанні сполучного і однонаправлено розташованими графітовими волокнами. В результаті виходить легкий і міцний графіт з високою чутливістю.

Hyper Digigear

Шестерні Hyper Digigear зі спеціального сплаву бронзи, оброблені по розрахованої на комп'ютері технології, забезпечують максимум потужності, міцності і зносостійкості.

Infinite Anti-Reverse

Новітнє покоління стопора зворотного ходу, миттєво блокує зворотний рух ротора і ручки без найменшої віддачі назад. Гарантує своєчасну чітку підсічку.

I'Ze Factory

Широкий вибір запчастин і аксесуарів I'Ze Factory для тюнінгу дозволяє урізноманітнити і підкреслити індивідуальну неповторність снастей Daiwa.

Magforce 3D

Інноваційна система попередніх налаштувань магнітного гальма шпулі мультіплікаторной котушки, яка втілила в собі все краще від магнітних гальм Magforce. Вам залишається тільки вибрати необхідний режим Maxbrake (для лову в важких умовах), Allround (універсальний) або Longeast (дальній кидок).

Magforce V-Automatic Magnetic Break

Революційна магнітна система автоматичного гальмування шпулі, що поєднує кращі аспекти сучасних магнітних і відцентрових гальм, що забезпечує дальній і легкий закид.

Magforce-Z Automatic Magnetic Break

Магнітний гальмо завжди має низку переваг перед класичним відцентровим, перш за все в налаштуванні і функціональності.Magforce-Z- останнє покоління системи магнітного гальмування шпулі, в якій втілені кращі технологічні аспекти сучасних магнітних і відцентрових гальм.

Magseal

Новітня ексклюзивна розробка від Daiwa з використанням магнітів і спеціального намагніченого масла. Найдосконаліша на сьогоднішній день зашита подроторного вузла від попадання всередину механізму котушки води, бруду і суспензій.

RCS - Real Custom System

Можливість широкого вибору оригінальних запчастин і аксесуарів RCS, що дозволяють кожному рибалці підібрати індивідуальну компоновку снасті і підкреслити свій власний стиль. Максимум задоволення і самовираження в риболовлі.

Real Four

Real Engine, Real Control, Real Endurance, Real Custom - чотири основні принципи сучасного катушкостроенія Daiwa, головною особливістю якого є технологічний прорив і спрямованість у майбутнє.

Silent Oscillation (безшумне обертання)

Механізм приводу з шестернями Digigear в поєднанні з демпферними технологіями робить роботу котушок концепції Real Four абсолютно безшумною.

Super Drag

Ця система точної і плавною регулювання фрикциона дозволяє не тільки легко впоратися з трофейними екземплярами, а й використовувати більш легку снасть і тонкі волосіні, а також запобігає прикрі сходи риби при сильних ривках.

Super Metal

Використання легкого і міцного алюмінієвого сплаву Super Metal в поєднанні із запатентованою технологією сверхточной прецизійної обробки дозволяє створювати корпусу котушок в чотири рази перевищують за точністю обробки корпусу зі сплаву Magnesium. Крім того, добре зарекомендувало себе поєднання двох типів металів (ротор з Magnesium, корпус з Super Metal). Унікальна технологія сверхточной прецизійної обробки - ще одне технічне перевага Daiwa.

SVF

SVF (Super High Volume Fiber) - це ексклюзивний високомодульний графітовий матеріал з характерним мінімальним вмістом пов'язує і односпрямованим розташуванням графітових волокон, що в підсумку дозволяє отримувати графіт максимальної щільності. Бланки з SVF відрізняються легким вагою, потужністю і чутливістю.

Swept Handle

Використовуючи спеціально розроблений вигнутий дизайн рукоятки мультиплікаторних котушок, Daiwa вдалося значно зменшити вібрацію при обертанні і збільшити потужність і силові показники при виведенні.

Twist Buster & Twist Buster 2

Twist Buster Запатентований ролик лесоукладивателя особливої ​​форми, покликаний зменшити перекручування волосіні при укладанні. Новий закритий корозійностійких / підшипник CRBB, що знаходиться всередині ролика Twist Buster 2, не тільки мінімізує перекручування волосіні, але і знижує тертя в вузлі, зменшуючи навантаження на ролик.

Twichin 'Bar

Унікальна «твічінговая» клавіша - важіль на бейткастінгових котушках Daiwa є оригінальною розробкою конструкторів Daiwa. З її допомогою Ви можете здійснювати проводку однією рукою, а також експериментувати з різними видами анімації і подачі приманки.

DTD Drag

Фрикціон останнього покоління, що допускає надточну регулювання гальмівного зусилля. Відрізняється ідеально плавної і рівною роботою навіть при екстремальних навантаженнях.

Washable

Наші дослідження впливу морської води на механізм і корпус котушки привели до розробки спеціальної вологостійкої конструкції для використання в солоній воді. Дренажний канал в нижній частині котушки не дає воді затримуватися всередині, а також дозволяє проводити промивку механізму після риболовлі.

Х-Torque

Бланки виконані за технологією хрестоподібної намотування графітових шарів, мають більшу опірність на вигин, що дозволяє створювати більш легкі і міцні вудилища для трофейної риболовлі.

X-Treme Guide System

Нова концепція розташування пропускних кілець, що поєднує застосування довго опорних кілець зі вставками великого діаметру з плавним конусним переходом в кільця малого діаметра, розташованих впритул до бланку. Таким чином, досягається більш дальній і точний закид, а також збільшується чутливість і поліпшується баланс вудлища.

Zaion

Ще одна ексклюзивна розробка Daiwa в області застосування новітніх технологічних матеріалов.Zaion, який використовується для виробництва корпусів котушок, являє собою унікальний високомодульний графітовий матеріал з низьким вмістом пов'язує, що перевершує за своїми характеристиками міцності і вагових характеристиках сплави металів і володіє 100% антикорозійну стійкість.