Graphiteleader CALZANTE EX

Graphiteleader CALZANTE EX

Graphiteleader CALZANTE EX

У Graphiteleader є ще одна щодо бюджетна, але з відмінними робочими характеристиками, серія спінінгів класу Rock Fish Light. Нею стала всіма відома CALZANTE EX, яка з початку 2010 року, встигла підкорити багато серця рибалок аматорів.

Дана серія вудлищ за багатьма параметрами повторює типаж всім відомої знаменитої Graphiteleader Finezza. А що саме? По-перше, це мала вага вудилища. Вся лінійка з дев'яти спінінгів даної моделі не перевищує вагу 100 грам. Лише модель GOCAXS-732UL-SS важить - 83 грама, а GOCAXS-832L-T - має вагу 104 грами. Звідси висновок, що вудилища мають відмінну ергономіку і прекрасним балансом! По-друге, крім м'якої живий і інформативною вершинки, вудилища мають гнучку середньою частиною і потужним комлем. Такі параметри вудилища дають відмінний стримуючий ресурс і хорошу далекобійність. По-третє, це сам матеріал з якого виконано вудилище. Вся лінійка спінінгів робиться за допомогою високомодульного графіту під назвою Graphite Cloth, що робить спінінги CALZANTE EX абсолютно збалансованими по чутливості і легкості.

Так само вудилища цієї лінійки комплектуються абсолютно новими Fuji K-guides stainless steel кільцями з протівозахлестной системою, новим ергономічним катушкотримачем від Fuji з нижньої гайкою з карбону і рукояткою, виконаній з матеріалу EWA. CALZANTE EX зібраний відмінно, як і всі вудилища від Graphiteleader в єдиному і неповторному стилі зі своєю «родзинкою».

Лінійка мікроджігових вудилищ Graphiteleader CALZANTE EX має швидкий і над- швидкий лад. Всі моделі з монолітним, уклеєним кінчиком - Solid Tip (на бланку вудилища це позначається англійської буквою S в кінці назви.) Мають лад - EX-Fast. Моделі з уклеєним кінчиком відмінно підійдуть для лову на всілякі силіконові приманки, як активні, так і пасивні. Так само, останнім часом вудилища з маркуванням Solid Tip стали користуватися великою популярністю у любителів лову ставкової форелі. Дане вудилище добре працює з мініатюрними хитаються й обертовими мікроблеснамі для лову форелі.

А ось вудилища зі звичайною, порожнистої вершинкой - Tubular Tip (на бланку вудилища це позначається англійської буквою T в кінці назви.) Мають лад - Fast і їх можна назвати цілком універсальними. Цим моделям буде під силу твітчінг невеликих воблерів, ловля невеликими вертушками і колебалки, і, відповідно, мікроджиг в рамках свого тестового діапазону. Вудилища Graphiteleader CALZANTE EX найкраще оснастити котушками в розмірі 1003, 2000, 2004, 2506 (в залежності від вибору моделі вудлища) за класифікацією Daiwa.

На вудилище CALZANTE EX найкраще використовувати тонкі і м'які плетені нитки від Varivas, Daiwa в # 0,3 і # 0,4 за японською класифікації. Саме з такими діаметрами шнурів у Вас з'явиться можливість далеко і точно кидати, і виконувати різноманітні проводки!

Graphiteleader CALZANTE EX відмінно підійдуть для лову наших прісноводних хижаків.

Навіть самий вправний рибалка любитель зможе підібрати собі ту «єдину» і «неповторну» вудку під свої умови лову!

Вся лінійка спінінгів CALZANTE EX збирається в Китаї на заводі Graphiteleader.