Graphiteleader TIRO

Graphiteleader TIRO

Graphiteleader TIRO

Серія спінінгів Graphiteleader TIRO на українському риболовецькому ринку з'явилися досить давно, і відразу ж завоювали популярність серед рибалок-спортсменів «лайтовіков». Можна сказати, викликали фурор на риболовецькому ринку України. Незважаючи на те, що модельний ряд спочатку становив всього два вудилища з різними тестами і довжиною, спінінг TIRO став «легендою» серед вудилищ в лайтовом напрямку. На сьогоднішній день з'явилося різне безліч лайтових спінінгів, але Graphiteleader TIRO був і залишається одним з небагатьох вудилищ, в якому виробники зуміли поєднати такі якості як: легкість і міць, витонченість і строгість, збалансованість і ергономіка. 

Спінінг оснащений висококласним катушкотримачем від Fuji, рознесеною руків'ям, виконаній з матеріалу EWA. Кільця розставлені за новою технологією, що максимально плавно навантажують бланк, а завдяки титановим кільцям PE-concept Fuji SiC на вершинке вудилища, Graphiteleader TIRO має чутливий і в той же час «злий» кінчик. Завдяки 6 ранінгам, які мають витягнуту форму, і заставлені під кутом 45 градусів щодо бланка, на вудилище повністю виключені перехлести і заплутування м'яких дорогих японських плетінок Daiwa і Varivas.

У окоренкові частини вудлища встановлені кільця з рамками з нержавіючої сталі Fuji SiC.

Бланк Graphiteleader TIRO виконаний з високомодульного графіту Graphite Cloth за допомогою технології G-MAPS.

Вудилище також оснащено системою підвищеної чутливості O.S.S.

Частина бланка TIRO забарвлена ​​в оранжевий колір, що робить цей спінінг помітним серед інших, і зраджує йому єдину неповторність.

На думку багатьох рибалок-спортсменів, вудилище краще оснастити котушкою вагою від 230 до 255 грам. в розмірі 2500, 2506, 3000 по класифікації Daiwa. Саме з такими розмірами котушок баланс снасті виходить ідеальним! Вудилище володіє відмінними кидковими якостями, чим не можуть похвалитися інші лайтовие вудилища від різних торгових марок. Не дарма виробники дали йому ім'я Tiro, що в перекладі на російську мову означає як «постріл». А так же володіє відмінним стримуючим ресурсом, що дає нам шанс здолати дійсно сильного противника. ТIRO має ніжну інформативну, але в той же час, «злий» вершинку, що дає можливість фіксувати найбільш обережні клювання, виконувати різкі підриви і ривки як при Джизі, так і при твітчінге. Дане вудилище відмінно справляється з анімацією як пасивних, так і активних силіконових принад, що обертаються і блешень. Ще однією особливістю даного вудилища є те, що їм без проблем можна Твітч воблера в межах свого тесту.

Graphiteleader TIRO відмінно підійде і під використання таких оснасток як каролина і техас, відвідної поводок і Дропшот. Даним спінінгом можна ловити будь-якого прісноводного хижака. Якщо вам дійсно потрібна універсальна вудка у всіх сенсах цього слова, то без сомненій- це Graphiteleader TIRO.

Зараз лінійка даної моделі розширилася і становить вже 10 вудилищ.

У минулому році у Graphiteleader з'явилася спрощена версія TIRO, а саме: TIRO ЕХ. Так само з'явилися моделі Heavy для лову на «дорослі» приманки і моделі під мультіплікаторную котушку (модель GOTC-702H-MR (cast)). Довгоочікуваної новинкою цього 2013 року став Graphiteleader TIRO GOTS 762M з тестом 5-28 гр. Спінінг став логічним продовженням лінійки "помаранчевих" далекобійних універсалів, які знайшли найширше застосування у рибалок нашої країни.

Серія вудилищ Graphiteleader TIRO виробляються тільки в Японії. Серія вудилищ Graphiteleader TIRO EX виробляються на заводі Graphiteleader в Китаї.