Graphiteleader Vigore

Graphiteleader Vigore

Graphiteleader Vigore

У японській компанії Graphiteleader є дуже популярний серед рибалок України спінінг. Це звичайно ж Vigore. Graphiteleader Vigore можна віднести до топової серії вудилищ для лову прісноводних риб. Всі вудилища мають чудову обробку і оснащені самими високотехнологічними дорогими комплектуючими від компанії Fuji. Кільця на спінінгу встановлені за новою схемою, а завдяки 5 ранінгам, які мають витягнуту форму, на вудилище повністю виключені перехлести і заплутування м'яких дорогих японських плетінок. Так само вудилище має зручний ергономічний катушкотримач., Завдяки чому рука постійно знаходиться на пробці, а вказівний палець може легко дотягується до бланка, що забезпечує додаткову чутливість.

Дана лінійка спінінгів відрізняється від усіх інших своєю жорсткістю, і в той же час легкістю і чутливістю. Відмінною чутливості і потужності вдалося домогтися за рахунок використання нового графіту на основі кевларових волокон - Kevlar Graphite Cloth за допомогою технології G-MAPS. За рахунок композиції кевларових волокон і високомодульного графіту збільшується потужність, витривалість і чутливість вудилища. Вудилище має досить жорсткий бланк і відмінно відпрацьовує вершинку. Робота бланка чудова, відчувається значний запас потужності, але переступати межі дозволеного тесту не варто. Вудилище має воістину феноменальною чутливістю, чим не можуть похвалитися інші виробники, в поєднанні з такими параметрами як жорсткість, міць і в той же час легкість. А якщо таке вудилище оснастити легкої котушкою з плавним ходом в розмірі 2500, 2500R, 3000 по класифікації Daiwa, з намотаним на шпулю висококласними тонкими поліетиленовими шнурами від Varivas і Daiwa, то виходить снасть, за допомогою якої відчувається найменші деталі поведінки приманки при проводці. Graphiteleader Vigore відмінно справляється як з твітчінгом, так і з джигом. Так само цим спінінгом можна комфортно проводити коливаються блешня, і виробляти ловлю на відвідної поводок. Вудилище поставляється в якісному прогумованому стильному чохлі з щільної тканини. Ловити цим вудилищем одне задоволення.

У 2012 році у Graphiteleader з'явилася лімітована серія вудлищ VIGORE LIMITED EDITTION.

Ці спінінги випущені в кількості 100 штук, і всі потрапили на Україну. Кожен спінінг має свій порядковий номер від 001 до 100. Номер вибитий на дерев'яній вставці катушкодержателя. Всі вудилища оснащені кільцями FUJI нового покаления з системою проти перехлестов. Вудилище ідеально підходить для лову на джигові приманки, на рознесені оснастки, і для твітчінга воблерів в межах свого тесту. Завдяки швидкому строю, VIGORE LIMITED EDITTION відмінно підійде для лову на Поппера і Волкер. Чудово справляється при проводці тих, хто вагається і обертових блешень. Вудилище має відмінну чутливість. А в 2013 році, на риболовецькому ринку з'явилася нова модель Graphiteleader VIGORE NUOVO, яка представлена ​​в п'яти моделях.

Всі вудилища лінійки Graphiteleader VIGORE, VIGORE NUOVO і VIGORE LIMITED EDITTION збираються тільки в Японії.