Шкарпетки і термобілизна Simms

Шкарпетки і термобілизна Simms

Шкарпетки

Навіть в нашому повсякденному житті взуття краще поєднується з якісними шкарпетками. При носінні будь-якої спеціалізованого взуття, наприклад черевики для риболовлі, то як ваша шкарпетка сидить і відчувається, безпосередньо залежить від того, як ваше взуття сидить і відчувається. Не кажучи вже про те, що якісні шкарпетки зігріють ноги. Шкарпетки Simms Merino Thermal OTC забезпечує відмінну посадку, комфорт на дотик і неймовірне тепло. Шкарпетки OTC мають природну волого відводну здатність, мають посилену опору для середньої частини стопи, а також посилену п'яту і носок. Найкраще те, що всі ми знаємо, наскільки неприємними можуть бути шкарпетки для риболовлі після важкого дня використання, рибалки будуть раді дізнатися, що шкарпетки OTC стійкі до запаху. Якщо вам подобається те, що ви знаєте про шкарпетки Merino Thermal OTC, але ви один з тих рибалок, які віддають перевагу більш тонкім шкарпеткам, Simms також пропонує шкарпетки Merino Midweight OTC Sock.

Але, можливо, ви шукаєте щось, не таке високе на нозі. Для деяких ситуацій потрібні коротши шкарпетки. Спортивні шкарпетки Simms Merino Midweight Hiker Sock стали фаворитом шанувальників з тих пір, як вони були представлені. Ці шкарпетки доходять до нижньої частини ікри. Як і OTC, шкарпетки для туристів володіють природним відводом вологи, стійкі до запаху і мають амортизацією в зонах сильних ударів. Якщо ви віддаєте перевагу більш тонким варіантам, у Simms є для вас легкі туристичні шкарпетки з мериноса.

Термобілизна

Тепер, коли ми розглянули деякі з наших улюблених шкарпеток, прийшов час перейти до термобілизна. Від того що ви носите під штанами, дійсно залежить наскільки тепло і комфортно вам буде протягом дня риболовлі. Перш ніж давати наші рекомендації, ми хотіли б запропонувати наступне: БУДЬ ЛАСКА, НЕ НОСІТЬ ДЖИНСИ ПІД ВАШИ ВЕЙДЕРСИ ! Повірте, вам безсумнівно, буде незручно, і ви укоротите життя своїх вейдерсів. Крім того, Simms виробляє приголомшливі моделі, спеціально призначені для носіння під чобітьми і комбінезонами! Деякі з цих фаворитів представлені нижче.

Для холодного ранку, яке обіцяє підвищення температури протягом дня, легкі верхні і нижні частини Core Top - це ідеальний варіант для нанесення шарів на шкіру. М'яка, тепла, але не дуже тепла, ця багатошарова комбінація може похвалитися наднизьким профілем, який не заважатиме веслуванню, закидам, пішим прогулянкам або будь-яким іншим рухам. Модель Lightweight Core Top, виготовлена з тканини яка вбирає вологу і захищає від запаху, має плоскі шви для додаткового комфорту і чудових характеристик на воді.

Ловити рибу в більш холодному кліматі або глибоко взимку? Якщо це так, то легка верхня і нижня частини корпусу просто не підійдуть для цього. Холодною зимою, в ті дні, коли як ми знаємо, більшість рибалок залишатимуться вдома через холод, ми вибираємо Midweight Core Top - Quarter Zip and Bottom. Знову ж таки, це нижня білизна, призначене для риболовлі, виготовлено з тканини яка допомагає виділяти тепло, відводячи вологу від вашого тіла, та без запаху. Так, він трохи крупніше, ніж Lightweight Core Top і Bottom, але при цьому такий же зручний і мобільний.

Ми розуміємо і любимо той факт, що багато жінок також хочуть займатися риболовлею, не дивлячись на дуже холодні умови. Для максимального утеплення жінок ми настійно рекомендуємо жіночий флісовий середній шар із застібкою-блискавкою і низом. Повністю функціональна на воді, але також не має собі рівних, коли справа доходить до відпочинку після риболовлі.