Силіконові приманки Z-Man

Силіконові приманки Z-Man

Заснована понад 30 років тому компанія Z-Man Fishing Products, Inc., випускає велику кількість технологічно унікальних приманок для лову різноманітної риби. До 2006 року Z-Man працював в основному як один з найбільших постачальників компонентів і матеріалів для приманок. На сьогоднішній день продукція випускається Z-Man мають повну лінійку приманок для прісної і морської води, які перевершують будь-які інші м'які приманки на ринку. Z-Man є одним з найбільших постачальників силіконових принад.


Після декількох приголомшливих турнірних успіхів ChatterBait став одним з найбільш затребуваних приманок в індустрії. Винахідник цієї революційної приманки намагався йти в ногу зі зростаючим попитом, Z-Man став брати участь у виробництві та розповсюдженні всіх продуктів бренду ChatterBait. В даний час Z-Man має три патенти на дизайн клин-плавця Original ChatterBait і розширив свою лінію ChatterBait включивши в себе приманки які надзвичайно ефективні для широкого кола: від прісноводної до морської риболовлі.Приблизно в цей же час Z-Man удосконалював рецептуру для 10X Tough ElaZtech® м'яких пластикових матеріалів. Запатентована формула Z-Man створює матеріал, який надзвичайно м'який і податливий, але в той же час стійкий до порізів, гострим зубам, має міцність в 10 разів більше звичайних силіконових принад, а це означає, що в кінці дня більше не купи рваних і відкусаними приманок на дні вашої човни! Цей унікальний матеріал виготовлений в США, Південна Кароліна, також природним чином плаває і спливає, створюючи більш видиму, реалістичну і привабливу мету для хижака. На відміну від більшості інших м'яких пластикових приманок, ElaZtech не містить ПВХ, пластизола або фталатів і не токсичний. Z-Man тепер пропонує повну лінійку приманок для прісної і морської води, які перевершують будь-які інші м'які приманки на ринку.

Сьогодні вже мало рибалок які не знають бренд Z-Man, що не чули про міцність і реалістичності приманок ElaZtech. Почніть використовувати продукцію для риболовлі Z-Man сьогодні і переконайтеся самі!


Продукція Z-Man