Технології та матеріали бланків St. Croix

Технології та матеріали бланків St. Croix

Легендарні вудилища починаються з високоякісних матеріалів, технологій і процесів виробництва. Кожен матеріал вказаний тут є ексклюзивним для St. Croix і призначений для конкретних характеристик.

IPC®, ART ™, TET, FRS і багато інших технології проектування і виготовлення, які входять до складу найбільш просунутих вудок на землі, не відбулися випадково - або шляхом проб і помилок. St. Croix завжди розширює зовнішні кордони нових технологій виробництва. Використовуючи новітню технологію CNC (Computer Numerical Control), виробляє власні алюмінієві та пластмасові деталі оздоблення, прокладки та інші компоненти вудилищ, проводить тестові перевірки та ін. Це дозволяє точно контролювати точність і якість кожної деталі, одночасно підвищуючи ефективність робочого потоку. Це як хай-тек, і кожен раз виробляє більш якісний, більш послідовний продукт.


Технології що застосовуються у виробництві бланків St. Croix


INTEGRATED POLY CURVE® (IPC®) TECHNOLOGY

Технологія Integrated Poly Curve® (IPC®), розроблена виключно компанією St. Croix, швидко стала лідером в області виробництва бланків. Розроблений для усунення всіх перехідних точок в бланку, технологія IPC забезпечує більш плавні дії, підвищену міцність і велику чутливість. Технологія IPC® застосовується при виготовленні моделей спінінгів LEGEND ELITE®, LEGEND ELITE® MUSKY, LEGEND XTREME®, LEGEND TOURNAMENT® BASS, LEGEND TOURNAMENT® WALLEYE & MUSKY, LEGEND® GLASS, AVID SERIES® SPINNING, AVID SERIES® CASTING, AVID X, AVID PEARL®, MOJO BASS.


 


ADVANCED REINFORCING TECHNOLOGY™ (ART™)

Advanced Reinforcing Technology ™ (ART ™) - це екзотичний матеріал з вуглецевого волокна, який збільшує міцність матеріалу в 10 разів, практично не збільшуючи діаметр або масу бланка. ART значно покращує міцність заготовки, запобігаючи її деформацію або «оваліваніе» при сильному навантаженню, таких як зацеп або битва з рибою. ART також є важливою частиною виготовлення тонкого бланка. Технологія ART ™ застосовується при виготовленні моделей спінінгів LEGEND ELITE®, LEGEND ELITE® MUSKY, LEGEND XTREME®, LEGEND TOURNAMENT® BASS, LEGEND TOURNAMENT® WALLEYE & MUSKY.


 


TAPER ENHANCEMENT TECHNOLOGY

Після декількох років досліджень і розробок, St. Croix розробила інноваційну нову технологію поліпшення конуса (TET), яка починається з прецизійних, вигнутих порожніх малюнків, зроблених на основі сучасної комп'ютеризованої машини для різання малюнка. У поєднанні з IPC® ці унікальні шаблони створюють прогалини з кращими діями і поліпшеною чутливістю. Ця технологія проектування і різання малюнка - це різка відмова від традиційних прямих ліній, вирізаних вручну. TET представлена в Legend Elite, Legend Xtreme, Legend Xtreme Inshore, Legend X


FORTIFIED RESIN SYSTEM

«St. Croix »знову відкриває нові горизонти в технології виробництва преміальних бланків з розробкою нової системи фортифікованих смол (FRS), яка поєднує в собі укріплену супермолочную смолу з новими автоматичними печами, які забезпечують поліпшене керування температурою і часом на всіх етапах затвердіння. FRS запобігає мікрозахват, утримуючи вуглецеві волокна в правильному вирівнюванні. Заготовки виготовлені з використанням цієї передової технології, повинні бути на 33% міцніше ніж ті які були виготовлені зі стандартними смолами і методами затвердіння. Серія спінінгів випускається з FRS, включає Legend Xtreme, Legend Elite, Legend Tournament Bass / Walleye / Musky, Legend Xtreme Inshore, Legend Trek, Legend Surf, Mojo Salt, Mojo Jig, Bank Robber, High Stick Drifter і Sole.


 


Матеріали використовувані при виготовленні бланків St. Croix


SCVI / FRS Екзотичний 62 000 000 модуль, високопотужне графітове волокно з FRS. Використовуваний тільки як доповнення до інших графітним матеріалами, цей дуже дорогий графіт занадто високий по модулю який повинен використовуватися в якості основного матеріалу. Застосовується в Legend Elite®, Legend® Xtreme, Legend® X серія Panfish, Trout Series, Legend® Xtreme Inshore, Bank Robber ™ і High Stick Drifter. Надзвичайно ефективний матеріал, який додає потужність з мінімальною вагою. Допомагає мінімізувати діаметр заготовки. Для розбірливого рибалки який цінує екзотичну роботу.


SCV / FRS Надзвичайний, високомодульний / високоміцне графітове волокно з вуглецевим матовим покриттям. Завдяки FRS це найкращі універсальні заготовки, які використовуються у виробництві бланків і ексклюзивний для St. Croix. Застосовується в Legend Elite®, Legend® Xtreme, Legend-X, LegendXtreme® Inshore, Bank Robber ™ і High Stick Drifter. Створює найлегші, найчутливіші і потужні бланки.


SCIV / FRS Виключне високомодульний / високоміцне графітове волокно з FRS. Подібно SCV, але без вуглецевого матового покриття. Застосовується в Legend Tournament® Bass / Walleye / Musky, Legend® Trek, Legend® Surf, Sole та Imperial®. Виробляє надзвичайно легкі і чутливі спінінги. Не зовсім до рівня SCV, але дуже близько. Ідеально підходить для рибалок, які наполягають на рибалці тільки на топ-спінінгах.


SCIII Просунуте, високомодульний / високоміцне графітове волокно. Модуль знаходиться між SCIV і SCII. Застосовується в Avid Series®, Avid X, Avid Pearl, Mojo Bass, Avid Series® Inshore, Avid Series® Surf стрижні. Виробляє стрижні які є супер чутливими і легкими з великою довговічністю. Прекрасний вибір, якщо ви серйозний рибалка який вимагає високої продуктивності і якості.


SCII / FRS FRS-версія популярного графітового волокна SCII. Це среднемодульное графітове волокно в поєднанні з збагаченої суперполімерной смолою створює заготовки бланкка з неперевершеною міцністю і довговічністю. Застосовується в Mojo Salt і Mojo Jig. Цей матеріал є ідеальним вибором, коли важливі екстремальна довговічність і висока продуктивність.


SCII Преміум среднемодульное графітове волокно з більш високою швидкістю деформації ніж волокна зазвичай використовуються іншими. Застосовується в Premier®, Wild River®, Mojo Cat, Mojo Musky, Eyecon®, серії Panfish, Trout Series, Bass X, Triumph®, Tidemaster®, Mojo Inshore, Mojo Surf, Triumph® Surf, Imperial®, Mojo Bass Fly і Rio Santo. Це найпопулярніший матеріал з якого виробляються бланки, вони дуже чутливі, легкі й довговічні. Це відмінний вибір для рибалок, які цінують високу продуктивність при невеликій вартості.


SCI Супер преміум 100% лінійне S-скло, яке сильніше, легше, вище по модулю і дорожче, ніж E-glass. Застосовується в Legend® Glass, Premier® Glass Musky, Wild River® Downrigging / Kokanee, Mojo Bass Glass, Mojo Cat, Eyecon® Trolling, Mojo Salt і кінчиках помірної дії Legend® Surf і Mojo Surf. Цей високопродуктивний спеціальний матеріал створює легкі стрижні, які більш м'які в порівнянні з графітом. Ідеально підходить для морського троллінгу для прісноводного троллінгу.


ART ™ - це екзотичний матеріал з вуглецевого волокна, який збільшує міцність матеріалу в 10 разів практично без збільшення діаметра або ваги заготовки. Застосовується в Legend Elite®, Legend® Xtreme, Legend Tournament® Bass / Walleye / Musky, Legend® Xtreme Inshore, Legend® Trek, Legend® Surf, Mojo Salt, Mojo Jig, Bank Robber ™, High Stick Drifter. Також використовується в багатоскладних вудилищах у яких тонка профільна конструкція.Приєднуйтесь до компанії рибалок з усього світу, які прийшли до розуміння рівня якості та цінності, які можна знайти тільки в спінінгах St. Croix. Використовуючи найсучасніші матеріали і кращі компоненти, все вудилища виготовлені вручну, людьми які дуже пишаються створенням таких унікальних вудилищ.


Спінінги St. Croix 

Серія Avid Серія Avid X Серія Avid Pearl Серія Bass X Серія Eyecon

Серія Legend Elite Серія Legend Elite 16 Серія Legend X Серія Legend Xtreme Серія Legend Tournament Серія Legend Trek Серія Legend Glass

Серія Mojo Bass Серія Mojo Bass 16 Серія Mojo Cat Серія Mojo Jig Mojo Yak Серія Victory

Серія Premier Серія Tidemaster Travel Серія Triumph Travel Серія Wild River Серія Trout Серія Seage