PETITJEAN

PETITJEANПорівняння товарів (0)Ваша знижка: -46%
PetitJean Plier
PetitJean Plier

Інструмент Marc PetitJean Plier Спеціально розроблений для захоплення до 3 пір'я CDC за один раз. Система пружинного захоплення не пошкоджує стебла і міцно у..

1 035.00грн 561.00грн

PetitJean - TT Bobbin

Бабинотримач Marc PetitJean - TT Bobbin - Регулювання натягу нитки- Швидка заміна бобіни- Проволочная петля ..

0.00грн

PetitJean Large Scissor

Ножиці Marc PetitJean Large Scissor Великі і прямі Ножиці. Вони мають простий але функціональний дизайн. Нержавіючі Ножиці виготовлені в Швейцарії. ..

0.00грн

PetitJean Magic Tool Magnum

Інструмент Marc PetitJean Magic Tool Magnum Magic Tool Magnum поставляється з Затискач для столу і повними інструкціями. Три дерев'яних дюбеля також поставляю..

0.00грн

PetitJean Magic Tool Regular

Інструмент Marc PetitJean Magic Tool Regular Magic Tool Regular поставляється з 2 Затискач і 3 столиками різних Розміров і повними інструкціями. Три дерев'..

0.00грн

PetitJean Medium Scissor

Ножиці Marc PetitJean Medium Scissor Середні і прямі Ножиці. Вони мають простий але функціональний дизайн. Нержавіючі Ножиці виготовлені в Швейцарії. ..

0.00грн

PetitJean Small Scissor

Ножиці Marc PetitJean Small Scissor Маленькі і вигнуті Ножиці. Вони мають простий але функціональний дизайн. Нержавіючі Ножиці виготовлені в Швейцарії. ..

0.00грн

PetitJean Tool SET 1

Набір Інструментов Marc PetitJean Tool SET 1 Базовий Набір і 6 предметів містить найважливіші інструменти для зв'язування мушок. # 10 - Clamp # 20 - Need..

0.00грн

PetitJean Tool SET 2

Набір Інструментов Marc PetitJean Tool SET 2 Базовий Набір і 7 предметів містить найважливіші інструменти для зв'язування мушок. # 10 - Clamp # 20 - Need..

0.00грн

PetitJean Twister

Інструмент Marc PetitJean Twister # 50 ..

0.00грн

PetitJean Whip Finisher

Інструмент Marc PetitJean Whip Finisher ..

0.00грн

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)