Preston Reflo Power 0.08/100 (P0270005)

Виробник: PRESTON
Код товару: P0270005
Наявність: На складі

  • 250.00грн
Волосінь Preston Reflo Power 0.08 / 100

Розривне навантаження: 0.812 кг. Діаметр: 0.08 мм. Розмотування: 100 м. Колір: Прозорий


Ліски REFLO від Preston Innovations є одними з найбільш технологічно просунутих і доступних були розроблені і відібрані спеціально для риболовлі в Великобританії і Європі. Як і слід було очікувати, все волосіні перевірені на максимальну продуктивність і надійність.

REFLO Power - найбільш продавана волосінь в Великобританії, вона винятково міцна, гнучка і чітка. Розроблений з вбудованим розтягуванням також робить його чудовою лінією для штекерних вудлищ. Доступний в 14 розмірах, REFLO Power швидко став першим вибором для повідків і для оснащення у кращих рибалок.

REFLO Power ідеально підходить для повідків і штекерного лову. Доступний в більш товстих розмірах 0.24 мм і 0.26 мм, щоб відповідати сучасним методам підбору і розмірам риби.

REFLO® Power ™ - гладка і гнучка, неймовірно міцна і точна по діаметру і абсолютно надійна. Це також жорстка волосінь, яка добре згинається і може витримувати удари, що виникають при ловлі великої ваги. Грузьке також можуть бути переміщені на ній без занадто великого шкідливого ефекту. З огляду на всі обставини, REFLO® Power ™ пропонує ідеальний компроміс між міцністю, діаметром і в'язкістю. І як свідчення його продуктивності і надійності, навіть після того, як він був на ринку більше 10 років, він як і раніше залишається найкращою волосінню в продажу.


Увага: HTML не підтримується!

Preston Reflo Power