Prorex XR Baitcast PXXRB 120G (2.40/40-120) (11339-245)

Виробник: DAIWA
Код товару: 11339-245
Наявність: На складі

  • 5 726.00грн
Спінінг Daiwa Prorex XR Baitcast PXXRB 120G (2.40/40-120)

Довжина: 2.40 м. Тест: 40-120 г. Вага: 170 г. секцій: 2 Транспортна довжина: 127 см. Кілець: 10 шт. Під мультіплікаторную котушку

Спінінги Prorex XR оснащені ексклюзивними компонентами DAIWA і новітніми технологіями! Надзвичайно легкий бланк HVF nanoplus відрізняється видатними характеристиками в обігу і дозволяє ловити рибу без втоми. Технологія HVF nanoplus формує основу для легкої ваги, а також жорсткого і швидкого строю бланка і дозволяє робити точні кидки на великі відстані. Завдяки нанесенню наночастинок на смолу, зміст вуглецевого волокна збільшується до максимального значення. Це дозволяє створювати легкі, але тим не менш міцні бланки. Відмінний хід вершини цих виняткових вудилищ забезпечує найвищу чутливість для ідеального контролю приманки. Під час бою бланк легко поглинає удари, тим самим знижуючи загрозу втрат. Бланк дуже стійкий до спотворень через конструкції заготовки X45. Ці вудлища практично не мають крутного моменту і миттєво повертаються в початкове положення після закидання, що забезпечує більш точні кидки. Гладке з'єднання V-Joint забезпечує гармонійну криву вигину при деформації. Ексклюзивний котушкотримач DAIWA Air Sensor дуже приємний в спілкуванні й значно сприяє комфортному сприйняттю цих вудилищ. Вудилища Prorex XR пропонують відмінне співвідношення ціни і якості!

Дві моделі Prorex XR з тестом 120 гр. і 175 гр. забезпечують необхідний союз потужності і чутливості для лову на шеди і хардбейти XL. Потужний бланк забезпечує великі резерви потужності під час бою, підняття приманки і закидання. Наконечник відмінно завантажується і дозволяє точно закидати важкі приманки на великі відстані. Модель з тестом 42 гр. призначена для лову на всілякі легкі і середні приманки.

- Бланк з вуглецевого волокна HVF®

- Карбон Nanoplus

- Конструкція з вуглецевого волокна X45®

- Стик бланка V-Joint®

- Ручка Premium Hard-EVA

- Котушкотримач DAIWA® Air Sensor

- Кільця Fuji® Alconite K

Увага: HTML не підтримується!

Prorex XR Baitcast