Smith Optics Basecamp - Black Jade Polar Opal Mirror (2019297ZJ59QG)

Виробник: SMITH OPTICS
Код товару: 2019297ZJ59QG
Наявність: На складі

  • 6 186.00грн
Окуляри Smith Optics Basecamp - Black Jade Polar Opal Mirror

VLT = 30%

Лінза на коричневій основі з технологією покращення кольору ChromaPop та опаловим дзеркалом. Цей об'єктив відмінно підходить для використання в областях із середньою та яскравою експозицією, покращує кольоропередачу та чіткість і дозволяє легко бачити більше деталей. Цей об'єктив є поляризованим для зменшення відблисків. Забезпечує 100% захист від шкідливих променів UVA/B/C.

Надійні та дуже зручні сонцезахисні окуляри Basecamp готові до будь-якого активного відпочинку на свіжому повітрі, який ви задумали. Нековзкі носоупори і дужки утримують їх на місці, тому вони не зісковзнуть, коли ви почнете потіти. Вони можуть виглядати невимушено зі своєю 6-базовою опорою, але мають секретну перевагу з опціями лінз ChromaPop™, які дозволяють вам бачити з посиленими деталями і покращеними кольорами.

Середня посадка, середнє охоплення. Кривизна лінз із 6 базовими елементами забезпечує помірну посадку по периметру. Дужки Megol та накладки для носа забезпечують нековзне захоплення, тому окуляри залишаються на місці. Рамка петлі AutoLock утримує рами у відкритому стані, щоб їх можна було легко знімати та одягати однією рукою.

Увага: HTML не підтримується!

Smith Optics Basecamp