Smith Optics Guide`s Choice - Black Polar Low Light Ignitor (230400D2862MX)

Виробник: SMITH OPTICS
Код товару: 230400D2862MX
Наявність: На складі

  • 7 106.00грн
Окуляри Smith Optics Guide's Choice - Black Polar Low Light Ignitor

- VLT = 40%

Високотехнологічний поляризований об'єктив, призначений для захисту від відблисків у денний час, коли сонце знаходиться нижче або приховано за хмарами. Ці поляризовані лінзи побудовані на платформі скляних лінз Techlite для максимальної чіткості та забезпечують до 12 разів більшу стійкість до подряпин, ніж полімерні лінзи, і можуть бути на 20% легшими, ніж традиційні скляні лінзи.

The Guide's Choice був переосмислений, щоб перевершити потреби найвибагливіших клієнтів. У цьому стилі використовуються передові технології для окулярів, широкі дужки та агресивна оправа для чудового захисту від світла. Італійські пружинні петлі преміум-класу, накладки на ніс та дужки Megol, знімний шнурок для сонцезахисних окулярів та лінзи ChromaPop або Techlite преміум-класу з 8 базовими елементами – вибір Guide's Choice створений для тих, хто щиро любить життя на природі.

Стійкі до подряпин поляризовані скляні лінзи Techlite™ зменшують відблиски. Лінзи ChromaPop+™ поляризовані для зменшення відблисків, а також підвищують контрастність та природний колір, щоб деталі виділялися. Скляні поляризовані лінзи ChromaPop ™ зменшують відблиски і покращують колір і контраст, при цьому вони мають високу стійкість до подряпин. Стійке до плям та вологи покриття для легкого очищення та прозорої оптики. Антивідблискове покриття покращує чіткість зображення і знижує навантаження на очі 100% захист від ультрафіолету.

Середня-велика посадка, середнє-велике охоплення. Кривизна лінз із 8 базовими елементами забезпечує зручну посадку. Дужки Megol та накладки для носа забезпечують нековзне захоплення, тому окуляри залишаються на місці. Пружинні петлі автоматично пристосовуються до вашої особи для щільної та зручної посадки. У комплекті знімний шнурок для сонцезахисних окулярів.

Увага: HTML не підтримується!

Smith Optics Guide`s Choice