Smith Optics Guide`s Choice - Havana Polarchromic Copper (23040008662I2)

Виробник: SMITH OPTICS
Код товару: 23040008662I2
Наявність: Немає в наявності

  • 0.00грн
Окуляри Smith Optics Guide's Choice - Havana Polarchromic Copper

VLT = 13-20%

Поліархромні мідні лінзи Techlite, розроблені як лінзи для лову нахлистом для гірських струмків Скелястих гір, є одними з найбільш універсальних, надійних та висококонтрастних лінз. Скляні лінзи Techlite мають максимальну прозорість і забезпечують до 12 разів більшу стійкість до подряпин, ніж полімерні лінзи, і можуть бути на 20% легше, ніж традиційні скляні лінзи.

The Guide's Choice був переосмислений, щоб перевершити потреби найвибагливіших клієнтів. У цьому стилі використовуються передові технології для окулярів, широкі дужки та агресивна оправа для чудового захисту від світла. Італійські пружинні петлі преміум-класу, накладки на ніс та дужки Megol, знімний шнурок для сонцезахисних окулярів та лінзи ChromaPop або Techlite преміум-класу з 8 базовими елементами – вибір Guide's Choice створений для тих, хто щиро любить життя на природі.

Стійкі до подряпин поляризовані скляні лінзи Techlite™ зменшують відблиски. Лінзи ChromaPop+™ поляризовані для зменшення відблисків, а також підвищують контрастність та природний колір, щоб деталі виділялися. Скляні поляризовані лінзи ChromaPop ™ зменшують відблиски і покращують колір і контраст, при цьому вони мають високу стійкість до подряпин. Стійке до плям та вологи покриття для легкого очищення та прозорої оптики. Антивідблискове покриття покращує чіткість зображення і знижує навантаження на очі 100% захист від ультрафіолету.

Середня-велика посадка, середнє-велике охоплення. Кривизна лінз із 8 базовими елементами забезпечує зручну посадку. Дужки Megol та накладки для носа забезпечують нековзне захоплення, тому окуляри залишаються на місці. Пружинні петлі автоматично пристосовуються до вашої особи для щільної та зручної посадки. У комплекті знімний шнурок для сонцезахисних окулярів.

Увага: HTML не підтримується!

Smith Optics Guide`s Choice