Smith Optics Longfin - Black Polar Blue Mirror (20151580759QG)

Виробник: SMITH OPTICS
Код товару: 20151580759QG
Наявність: Немає в наявності

  • 0.00грн
Окуляри Smith Optics Longfin - Black Polar Blue Mirror

VLT = 14%

Сірий базовий колір лінз із темно-синім дзеркальним покриттям, посилений технологією покращення кольору ChromaPop для максимальної чіткості та допомагає вам легко бачити більше деталей. Цей об'єктив найкраще підходить для ділянок з високим сонячним світлом, він поляризований та побудований на платформі з вуглепластику. Забезпечує 100% захист від шкідливих променів UVA/B/C.

Рано-вранці і пізно ввечері вода може виглядати зовсім інакше. Будьте в курсі мінливих умов освітлення та залишайтеся комфортними у цих сонцезахисних окулярах Smith Longfin. Вбудовані бічні екрани та поляризовані лінзи ChromaPop™ зменшують відблиски та підвищують контраст під час сканування води. Тонкі гнучкі дужки щільно утримують ці окуляри на місці, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ви втратите їх.

Поляризовані лінзи ChromaPop™ зменшують відблиски та покращують колір та контраст. Стійке до плям та вологи покриття для легкого очищення та прозорої оптики. Антивідблиск покриття покращує чіткість зображення і знижує навантаження на очі. 100% захист від ультрафіолету. Середня посадка, середнє охоплення. Кривизна лінз із 6 базовими елементами забезпечує помірну посадку по периметру. Бічні щитки Megol та тонкі гнучкі дужки. Легка, гнучка та міцна рама TR90. Петлі AutoLock утримують дужки у відкритому стані, щоб їх можна було легко знімати та одягати однією рукою.

Увага: HTML не підтримується!

Smith Optics Longfin