Інструменти FOX

Порівняння товарів (0)Edges Carp Braid Blade Xs

Кусачки Fox EDGES Carp Braid Blade XS - Зубчасті леза призначені для легкого розрізання всіляких матеріалів, включаючи плетінку, нейлон, жорстку мононить, флюо..

605.00грн

Edges Deluxe Needle Set

Набір спиць Fox EDGES Deluxe Needle Set - Набір спиць 5 шт. ..

775.00грн

Edges Marker Elastic

Маркерна гума Fox Edges Marker Elastic - Яскраво-червона гума розроблена для в'язанні добре помітних маркерних вузлів на основній волосіні. - Розмотування: 20..

275.00грн

EDGES Micro Drill

Сверло Fox EDGES Micro Drill - Призначений для свердління ультра тонких отворів в насадках - Діаметр 1 мм. - Для свердління отворів в горіхах, маленьких бо..

210.00грн

Edges Micro Needles Gated

Спиця Fox EDGES Micro Needles Gated - ИГЛА З АНТІЗАЦЕПОМ - Голка з антізацепом ідеально підходить для роботи з лідкором і звичайних приманок. ..

165.00грн

Edges Micro Needles Heavy

Спиця Fox EDGES Micro Needles Heavy - ТОВСТА ИГЛА - Товста голка ідеально підходить для великих бойлів і міцних приманок. ..

170.00грн

Edges Micro Scissors

Ножиці Fox EDGES Micro Scissors ..

390.00грн

Edges Multi Tool

Мультиінструмент Fox EDGES Multi Tool ..

315.00грн

Edges Splicing Needle

Спиця Fox EDGES Splicing Needle - Монтажна спиця з антізацепом для насадок і монтажів ..

165.00грн

Fox Rage Belt Pliers

Плоскогубці Fox Rage Belt PliersІдеальний інструмент для риболовлі, який можна завжди носити із собою на поясі.- Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі..

1 800.00грн

Fox Rage Crimping Pliers

Інструмент Fox Rage Crimping PliersІнструмент для самостійного виготовлення повідців, що гарантує створення надійного з'єднання.- Інструмент призначений для обт..

690.00грн

Fox Rage Long Nose Pliers

Плоскогубці Fox Rage Long Nose PliersМіцні плоскогубці, на які можна покластися і які не підведуть в найскладнішій ситуації.- Виготовлені з високоякісної вуглец..

690.00грн

Fox Rage Pistol Pliers 20

Плоскогубці Fox Rage Pistol Pliers 20Міцні плоскогубці кутастої форми для простого та безпечного вилучення гачка.- Виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі-..

596.00грн

Fox Rage Side Cutters 28

Кусачки Fox Rage Side Cutters 28Необхідний інструмент, особливо під час використання трійників. Можуть бути дуже корисні при невдалому зачепленні хижої риби або..

1 020.00грн

Nut Drill

Свердло Fox Edges Nut Drill - Свердло діаметром 1.5 мм. ..

265.00грн

Показано з 1 по 15 із 20 (всього 2 сторінок)