Садки мати мішки KORUM

Порівняння товарів (0)Korum Compact Recovery Sling

Сумка для зважування Korum Compact Recovery SlingЦя багатоцільова сумка для зважування надзвичайно портативна, що дозволяє короткочасно утримувати рибу в безпеч..

0.00грн

Korum Deluxe Roll-A-Mat

Короповий мат Korum Deluxe Roll-A-Mat - Матеріал: 100% поліестер, - скручувати конструкція для зручного транспортування. - Сіткові вставки для зливу зайвої в..

0.00грн

Korum Fast Mat

Короповий мат Korum Fast MatЦе фантастичне нововведення являє собою мат для безпечного звільнення риби з гачка, який простий у використанні і зручний при трансп..

0.00грн

Korum Roll-A-Mat

Короповий мат Korum Roll-A-Mat - Матеріал: 100% поліестер, - Конструкція скручується для зручного транспортування. - Ремені - стяжки на липучках - М'який ма..

0.00грн

Korum Roll-A-Mat - Standard

Короповий мат Korum Roll-A-Mat - Standard - Матеріал: 100% поліестер, - скручувати конструкція для зручного транспортування. - Сумісність з сумками і рюкзак..

0.00грн

Korum Roll-A-Mat - XL

Короповий мат Korum Roll-A-Mat - XL - Матеріал: 100% поліестер, - скручувати конструкція для зручного транспортування. - Сумісність з сумками і рюкзаками Ko..

0.00грн

Korum Weigh Sling

Слінг для зважування Korum Weigh Sling - Гладка поверхня безпечна для риба - Чи не видаляє захисну слиз риби - Дуже міцний зовнішній матеріал 600D - До..

0.00грн

Weigh Sling

Сумка для зважування KORUM Weigh Sling Розміри: 85х50 см Карпова мішок Nash Zip Sack Розміри: 98 см. X 70 см. ..

0.00грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)