Сумки Рюкзаки RAPALA

Порівняння товарів (0)Rapala CountDown Utility Pack

Сумка Rapala CountDown Utility PackКомпактна сумка для мандрівного рибалки, в який поміщаються котушки, аксесуари, акумулятори та кабелі, предмети першої необхі..

955.00грн

Rapala LureCamo Tackle Bag - Medium

Сумка Rapala LureCamo Tackle Bag - MediumВодонепроникна тканина Rapala з принтом LureCamo і формованим водонепроникним дном з етиленвінілацетату для захисту від..

2 180.00грн

Rapala Magnum Sling Bag

Сумка Rapala Magnum Sling BagСумка слінг великого розміру для мобільного рибалки. Сумка відкидається вперед, а основні відділення відкриваються як робочий лоток..

2 040.00грн

Rapala Magnum Tackle Bag

Сумка Rapala Magnum Tackle BagОбмежена серія Magnum Tackle Bag дозволяє вмістити до восьми ящиків для рибальських снастей розміром 3700. Місця точно вистачить д..

3 930.00грн

Rapala Roller Duffel Bag

Сумка Rapala Roller Duffel BagВелика сумка, в якій знайдеться місце для всього вашого спорядження. Призначений для транспортування з колесами і висувною ручкою...

2 730.00грн

Rapala Sportsman 12 Shoulder Bag

Сумка Rapala Sportsman 12 Shoulder BagПлечова сумка для рибальського приладдя, снастей та інструментів.- Регульований плечовий ремінь- Можливість прикріпити сум..

725.00грн

Rapala Sportsman 13 Satchel

Сумка Rapala Sportsman 13 Satchel- Знімна підкладка із ПВХ у головному відділенні;- Дві внутрішні кишені;- Сітчасте відділення спереду для сушіння приладдя;- За..

855.00грн

Rapala Sportsman’s 31 Tackle Bag

Сумка Rapala Sportsman's 31 Tackle BagВелике основне відділення з місткою передньою кишенею. Створено для використання в човні, виготовлена з міцної водонепрони..

1 290.00грн

Rapala Urban Backpack

Рюкзак Rapala Urban Backpack25-літровий рюкзак Urban BackPack мае з'ємний набедренний ремінь - це універсальний рюкзак на кожен день. Основне відділення по..

2 685.00грн

Rapala Urban Messenger Bag

Сумка Rapala Urban Messenger BagСумка Urban Messenger об'ємом 20 літрів дає вам достатньо місця для перенесення запасного одягу і речей повсякденного вжитку, пр..

2 546.00грн

Rapala 3-in-1 Combo Backpack

Рюкзак Rapala 3-in-1 Combo BackpackРюкзак і традиційна сумка для снастей - ідеальне поєднання для риболовлі на вихідних. Легке з'єднання за допомогою блискавки ..

0.00грн

Rapala CountDown Backpack

Рюкзак Rapala CountDown BackpackУніверсальний рюкзак для одноденних поїздок і повсякденного використання. Просторе основне відділення зі зручним боковим доступо..

0.00грн

Rapala CountDown Hip Pack

Сумка Rapala CountDown Hip PackЗручна набедрена сумка для швидких поїздок і коли не потрібно занадто багато снастей. Легкодоступне основне відділення з внутрішн..

0.00грн

Rapala CountDown Sling Bag

Сумка Rapala CountDown Sling BagЛегкий доступ до основной кишені з боковим входом, який знаходиться зверху, коли сумка знаходиться збоку спереду. Призначений дл..

0.00грн

Rapala LureCamo Tackle Bag Magnum

Сумка Rapala LureCamo Tackle Bag MagnumВодонепроникна тканина Rapala з принтом LureCamo з формованим водонепроникним дном і кришкою з етиленвінілацетату для зах..

0.00грн

Показано з 1 по 15 із 17 (всього 2 сторінок)