TROUT 8мм. 3кг (TP-0005)

Виробник: CARPIO
Код товару: TP-0005
Наявність: Немає в наявності

  • 0.00грн
Пеллетс CARPIO TROUT 8мм. 3кг
Розміри; 8 мм. Вага; 3 кг. Упаковка; Відро

Гранули TROUT містять 42% протеїну і 18% риб'ячого жиру. Виготовлені вони з високоякісного рибного борошна (виробництво Перу і Чилі), зернових культур, наповнені вітамінами і мікроелементами.

Ці гранули, один з кращих джерел протеїну в Вашої кормової програмі. Спочатку гранули створювалися для форелі, а відповідно склад гранул підбирався таким чином, щоб риба мала достатньо енергії для життя в річках і озерах з плином (природне місце існування форелі), і при цьому, гранули забезпечували рибу протеїнами, в кількості, необхідній для росту риби . Гранули для форелі застосовувалися багатьма рибалками при ловлі коропа, і результати були вражаючими.

Згодом багато рибальські компанії, що спеціалізуються на кормі для коропа, стали включати в свій асортимент гранули, які спочатку створювалися для форелі. Природно, в такій продукт внесені зміни, які спрямовані на більшу привабливість гранул для коропа, але основа залишається незмінною. Дані гранули будуть ідеальним кормом при лові річкових сазанів, яким необхідна енергія для життя на протязі. Аналогічна висока потреба коропа в великій кількості протеїнів і жирів, спостерігається у риб, що живуть у великих озерах, де Карпу доводиться багато пересуватися в пошуках їжі. Але це не означає, що дані гранули слід використовувати тільки в таких умовах. На нашу думку, гранули TROUT одні з кращих для залучення коропа в літній період лову. Для того, щоб не завдати шкоди рибі такою кількістю жирів, гранули наповнені вітаміном Е, який володіє сильним антиоксидантним ефектом.
Поведінка в воді: розмокнув в воді, гранули шаруються, і кожен новий шар віддає свіжу порцію привабливих речовин в зоні вашої лову.

Час повного розчинення у воді (без течії)
Гранули 6,0 мм.
20 ° - 03:00 год.
25 ° - 02:30 год.
30 ° - 02:00 год.

Гранули 10,0 мм.
20 ° - 5:20 год.
25 ° - 4:30 год.
30 ° - 3:50 год.

Увага: HTML не підтримується!

CARPIO TROUT