Lowrance Elite-9 Ti

Виробник: LOWRANCE
Код товару: 000-13274-001
Наявність: Немає в наявності

  • 0.00грн
Ехолот Lowrance Elite-9 Ti

Ехолот / картплоттер Lowrance Elite-9 Ti з яскравим 9-ми дюймовим широкоформатним дисплеєм, що показує в форматі 16: 9, з роздільною здатністю 800x480 оснащений технологією CHIRP, StructureScan і DownScan Imaging.

Elite-9 Ti підтримує частоти Low / Mid / High CHIRP 83/200 і 455/800 кГц.

Вбудована 16-канальна антена GPS дає високу точність позиціонування з можливістю додаткового уточнення за допомогою даних WAAS + EGNOS + MSAS (в зоні покриття).

Вбудований бездротовий модуль GoFree WiFi забезпечує бездротовий зв'язок (перегляд і управління) з Elite-9 Ti за допомогою вашого смартфона або планшета.

Вологозахищений роз'єм для карти пам'яті microSD служить для установки картографії серії Navionics® Gold і C-Map Max-N.

Сучасні технології ехолокації CHIRP, StructureScan і DownScan Imaging забезпечують найкращий огляд ділянок під човном. Щоб використовувати структурний сканер StructureScan потрібно TotalScan трансдьюсер (входить в комплект)

Надійна навігаційна система - високочутлива вбудована GPS-антена, сумісність з картами Navionics® Gold і C-Map Max-N, з можливістю оновлення та завантаження нових карт за допомогою швидкісних карт пам'яті microSD (SDHC).

Trackback ™ - дозволяє прокрутити історію показань ехолота включаючи структуру, перекати або рибу.

Спрощене меню забезпечує швидкий доступ до будь-якої опції ехолота, задіюючи всього один палець.

Вбудований бездротовий модуль GoFree WiFi забезпечує бездротовий зв'язок (перегляд і управління) з Elite-9 Ti за допомогою вашого смартфона або планшетаУвага: HTML не підтримується!

Эхолот Lowrance Elite-9 Ti